CategoryDekoravimas

Jei širdyje esate tikras floristas

gėlės

Širdyje jūs esate tikras floristas? Tačiau įprastai jums trūksta pasitikėjimo savimi ir jaučiate baimę eksperimentuodami, nes niekuomet nenorite suklysti? Tačiau supraskite, kad neklysdami mes negalime mokytis. Neklysdami mes negalime patirti ir išgyventi to, kas mums padeda tobulėti. Todėl jei jūs norite patobulinti savo floristinius įgūdžius, siūlome jums pasinaudoti šiais keliais naudingais patarimais.

Vanduo yra visa ko pagrindas

Vos tik jūsų įsigytos ar nuskintos gėlės atsiduria jūsų namuose, nedelsdami turėtumėte jas pamerkti į vandenį. Vazą pripildykite drungnu vandeniu ir įpilkite į jį skintoms gėlėms skirtų konservantų. Tuomet galite pamerkti gėles.

Pjauti – būtina

Su aštriu peiliu arba gėlėms kirpti skirtomis žirklėmis kiekvienos gėlės kotelį turėtumėte patrumpinti apytiksliai dviem centimetrais – ypač, jei gėlės prieš jas tinkamai išdėstant kurį laiką turės „palaukti“. Šviežias pjūvis padės gėlių koteliams geriau įsisavinti vandenį.

Svarbi vandens temperatūra

Šiltas vanduo padeda užsidariusioms gėlių galvutėms pilnai išsiskleisti. Todėl jei jūs planuojate iš pasirinktų gėlių suformuoti labai gražią puokštę ar kitaip panaudoti jas įvairių erdvių dekoravimui, vienai ar dviem dienoms palikite jas vandenyje ir naudokite tik tuomet, kai jos bus pilnai išsiskleidusios.

Naudokite floristines putas

Naudokite floristines putas, jei norite, kad gėlės būtų savo vietose ir joms netrūktų drėgmės. Tai padėtų prailginti jų gyvavimo laiką. Floristinė kempinė turėtų būti prisisunkusi vandens, todėl ją pradžioje turėtumėte 15 min. pamerkti į vandenį. Floristinė kempinė turėtų būti sušlapinama kartą per keletą dienų.

Pjaukite, pjaukite

Gėlių koteliai dar kartelį turėtų būti patrumpinti prieš atsiduriant gėlių puokštėje. Be to, turėtumėte nuskinti visus lapelius, kurie yra žemiau vandens linijos.

Formuojant gėlių puokštę

Pirmiausia turėtumėte į rankas paimti dideles ir sunkias gėles, sukdami savo formuojamą gėlių puokštę ir pridėdami papildomų gėlių visose pusėse, tokiu būdu užtikrinant proporcingumą. Užpildyti tuščias vietas turėtumėte pasitelkiant mažesnes gėles, kurių žiedai nėra tokie dideli. Žinoma, turėtų būti palikta pakankamai vietos tarp gėlių stiebų. Tokiu būdu atskiros gėlės turėtų pakankamai erdvės sužibėti. Jūsų gėlių puokštėje turėtų būti gėlių, kurios yra įvairių formų ir įvairaus ilgio koteliais.

Aukštis yra svarbu

Jūsų formuojama gėlių puokštė turėtų būti apytiksliai pusantro karto aukštesnė nei indas, kuriame ji bus laikoma. Taip pat turėtumėte užtikrinti, kad puokštės aukštis yra proporcingas puokštės pločiui.

Panašios spalvos

Kai formuojate puokštę iš panašių spalvų gėlių, kartu turėtumėte nepamiršti pasitelkti ir skirtingų tekstūrų gėles monochromatiniam jų išdėstymui. Tai suteiktų jūsų sukurtai gėlių puokštei išskirtinę išvaizdą, į kurią būtų labai įdomu ir malonu žiūrėti.

Užpildykite

Dideli gėlių lapai turėtų būti palikti, kadangi jie gali pagelbėti užpildant gėlių puokštės tuščias vietas ir kitas spragas.

Tinkamas laikymas

Jūsų gėlės turėtų būti laikomos toliau nuo tiesioginių saulės spindulių ir šildymo ar ventiliacijos angų. Reguliariai pakirpkite gėlių kotelius ir nepamirškite pakeisti vandens.

Daugiau „dramos“

Nesibaiminkite eksperimentuoti su skirtingų spalvų gėlėmis. Jūs visuomet galite savo puokštei suteikti daugiau „dramos“ – tam tereikia pasitelkti tamsias ir ryškias spalvas.

Žinoma, kiekvienas žmogus į gėles ir gėlių puokščių formavimą žvelgia skirtingai. Ir tai yra visiškai natūralu, kadangi kiekvienas iš mūsų turime labai skirtingą skonį. Todėl formuojant gėlių puokštes, jūs taip pat visuomet turėtumėte vadovautis ir savo vidine nuojauta bei intuicija.

GeliuPasaulis.lt – Floristikos prekių internetinė parduotuvė

Gražūs ir skoningi fasadai su KNAUF

KNAUFIeškodami geriausių ir labiausiai Jums tinkamų fasado dažų arba tinko susidursite su labai plačia pasiūla. Spalviniai aspektai dažniausiai yra tik smulkmena palyginus su tuo, kad norint rasti geriausią alternatyvą reikės susipažinti su gamintojais. KNAUF dekoratyviniai tinkai labai dažnai įvardijami kaip vienas geriausių pasirinkimų, tačiau tai tik viena galimybė iš daugelio. Natūralu, kad tai reiškia, jog tik plačiau atradę gamintojus galite paprasčiau nuspręsti, kuris Jums labiausiai tinka.

KNAUF dekoratyviniai tinkai – puikus pasirinkimas ieškantiems tobulumo. Pasiekti tobulumą yra įmanoma, tik reikia tikslingai ieškoti, palyginti kuo daugiau galimybių ir nesunkiai rasite tai, kas tikrai gali patenkinti  Jūsų poreikius. Kuomet sėkmingai ieškosite – tuomet sėkmingai ir rasite.

Restauruojant fasadą teks skirti gana nemažą  investiciją, tačiau įvertinus tai, kad jis – ilgalaikis, verta apsiskaičiuoti, kiek galite skirti kokybei. Dekoratyviniai tinkai šiuo metu labai dažnai naudojami ir išorinei fasado daliai. Paprasčiausiai tai efektyviausias būdas kovoti su labai prastai atrodančiais namais, kurie tikrai nedžiugina ne tik savo išvaizda, tačiau ir funkcionalumu. Klaidingai galvoja kas dekoratyviniai fasadai yra tik estetikos sprendimas. Ieškantys funkcionalumo taip pat turi įvertinti, kad tai puiki galimybė papildomai apsaugoti šilumą namuose, išvengti lietaus, vėjo bei kitų dirgiklių, kurie Jums gali trukdyti.

Restauruojant fasadą būtinai reikia nuspręsti, kokios namų apšildymo paslaugos Jums yra reikalingiausios ir kokios gali geriausiai patenkinti poreikius. Papildomai apšildžius fasadą pajusite labai daug privalumų, tačiau greta jų siūlome nepamiršti, kad dekoratyviniai fasadai taip pat atlieka namo apsauginę funkciją. Taigi, tai ne tik galimybė susikurti grožį, tačiau tuo pačiu ir suteikti jam papildomą apsaugą.

Rinkoje šiuo metu galima rasti tikrai labai platų dekoratyvinio tinko gamintojų pasirinkimą, tad visiškai natūralu, kad norint rasti patį geriausią teks skirti laiko paieškoms ir palyginti kuo daugiau variantų. KNAUF dekoratyviniai tinkai – ypač rekomenduojamas ir labai dažnai ant pjede stalo pastatomas tinkų pasirinkimas. Daugelis žmonių, kurie jau išbandė šio gamintojo produkciją, tikina, kad ji pasižymi tam tikrais privalumais, kurie ir skatina įvertinus džiaugtis nauda.

 • Knauf produkcija išsiskiria gana maža kaina.
 • Tuo pačiu egzistuoja gana platus spalvinis pasirinkimas.
 • Verta atsižvelgti į kokybę.
 • Tinkai ne tik sukuria estetiką, tačiau ir apsaugo namus.
 • Šio gamintojo gaminys tarnauja labai ilgai.

Svarbiausia, kad produkciją galite įsigyti ir internetu, o tai labai greitas ir paprastas būdas rasti tai, kas jums labiausiai tinka.

Nepamirškite, kad dekoratyviniai tinkai puikiai apsaugo namą nuo išorinių aplinkos poveikių, kurie gali keisti jo išvaizdą ir tuo pačiu funkcionalumą. Ne tik lietus ir sniegas, kurie dažniausiai įvardijami kaip patys baisiausi ir daugiausia dėmesio reikalaujantys dirgikliai, tačiau tuo pačiu ir saulė nuo kurios namas paprasčiausiai praranda savo estetinę išvaizdą. žinoma, platus tinkų pasirinkimas gali gluminti, kadangi sunku nuspręsti, kurie yra geriausi ir kurie tikrai patenkina Jūsų poreikius. norėdami kiek supaprastinti paieškas siūlome naudotis internatinėmis prekybos vietomis. perkant virtualiai yra kur kas paprasčiau ir patogiau palyginti skirtingus pasirinkimus ir rasti tai, kas Jums labiausiai tinka. juolab, internete daug paprasčiau pamatyti akcijas, o tai suteikia galimybę tuo pačiu mėgautis ir įvairiausiais žaidimais, kurie skirti klientams įsigyti produkciją dar mažesne kaina. nuostabu, kad sutaupyti yra taip paprasta ir patogu.

Veidrodžių įkomponavimas interjere pagal Feng Šui

Veidrodžių gamybaŠiais laikais Feng Šui magijai skiriama gana daug dėmesio. Dažnai gyvenimų nepatenkinti asmenys, kurie yra nelaimingi, tačiau neranda priežasčių, kodėl taip yra, bando įvairias netradicines medicinas, netradicinius gyvenimo būdus, kurie gal kiek pagerins gyvenimo kokybę. Vienas iš tobulėjimo būdų – Feng Šui.

Šis mąstymas apima labai daug komponentų ir norint juos visus išpildyti teks atitikti tikrai gana daug žingsnelių. Pradėsime nuo veidrodžių, kurie yra kiekvieno žmogaus namuose. Veidrodžių gamyba yra neatsiejama ir nuo tam tikros energijos įsisavinimo, tad tinkama jų pozicija garantuoja ir tinkamesnės, žmogui priimtinesnės energijos panaudojimą.

Pakoregavus veidrodžių padėtį galima panaikinti iš niekur atsirandantį nuovargį ir stresą.

Namuose dažniausiai laikomas ne vienas veidrodis, tad kiekvienas iš jų turi būti pastatomas konkrečiai labiausiai tinkamoje vietoje. Geriausios namų erdvės, kur veidrodis puikiai tiks, atliks funkciją ir skleis teigiamą energiją – koridoriai, svetainė bei vonia. Štai miegamojo erdvėje dažniausiai rekomenduojama nelaikyti veidrodžio, kadangi jis gali trukdyti ilsėtis, gerai išsimiegoti. Namuose rekomenduojama turėti bent jau vieną veidrodį, kuriame puikiai matysitės visu ūgiu. Pagal Feng Šui, taip žmogus jaučiasi esąs pilna asmenybė, tad bent jau vieno tokio veidrodžio tikrai reikia. Žinoma, šiuo metu veidrodžių gamyba yra labai išpuoselėta, tad tikrai rasite Jums tinkamą variantą.

Taip pat pagal feng Šui reikia nepamiršti, kad veidrodis, kuris yra rėmuose, atneša daugiau teigiamos energijos. Anksčiau buvo tikima, kad geras yra tas veidrodis, kuris nėra įrėmintas, kadangi aplink jį esantis rėmas gali sukurti sunkumo jausmą. Tai nėra tiesa, kadangi aprėminimas, priešingai, tarsi įstatymo žmogų į tam tikra poziciją, konkrečiau apibrėžia tam tikrus polinkius ir net mąstymą. O tai tikrai nėra blogai.

Taip pat rekomenduojama rinktis veidrodžius, kurie yra apvalūs. Nors Feng Šui apskritai gana daug dėmesio skiria formoms, tačiau negali sakyti, kad tik apvalūs veidrodžiai yra geresnis pasirinkimas. Tinka tiek vieni, tiek kiti, tad žiūrėkite, kaip pasirinktas veidrodis atrodo bendrame interjere. Jeigu dominuoja šviesios spalvos, tokiu atveju dažniausiai tinka apvalūs veidrodžiai, kadangi jie paprasčiausiai atrodo lengvesni. Tuo tarpu dideli kvadratiniai veidrodžiai kuria sunkumą, tad nieko keisto, kad juos renkasi klasikos mėgėjai. Visgi, siūlome nepamiršti, kad per didelis sunkumas gali slėgti, tad tokiuose namuose jusite diskomfortą bei stresą. Dažnai iš niekur atsiradęs pesimizmas ir yra tokių faktorių rezultatas, tad būtinai apgalvokite tokias detales, kaip kad veidrodžio forma.

Veidrodžių gamyba šiuo metu yra labai išpuoselėta, tad nieko keisto, kad jog rasite Jums tinkamą veidrodį ir pagal Feng Šui ir pagal visiškai kitas filosofijas. Svarbiausia yra ieškoti, o paieškas lengviausia vykdyti internetu. Tai greitas ir paprastas būdas rasti tai, ko Jums reikia. Taip pat nepamirškite, kad pagal Jūsų poreikius gali būti pagaminamas ir individualus veidrodis.

Kaip pasirinkti šviestuvus namams?

www.topolina.ltKetinate nemažai lėšų ir laiko skirti jaukiam namų interjero kūrimui? Tuomet nepamirškite, kad baldai ir kitos dekoracijos nėra vienintelis darbas – būtina pasirūpinti ir tinkamu apšvietimu. Ketinantiems iš pagrindų atnaujinti visų namų apšvietimą, patariama labiau dairytis į el. parduotuvių pasiūlymus. Pavyzdžiui, internetinė parduotuvė www.topolina.lt gali pasiūlyti visų rūšių šviestuvus, kurie kainuoja ne taip jau ir brangiai. Kokybiškus šviestuvus įsigyti patartina dėl to, jog renkantis pigiausius ir mažiau kokybiškus įrenginius, rizikuojama vėliau patirti nuostolius. Trumpai tariant, šviestuvai ir kiti apšvietimui skirti įrenginiai turi būti perkami įvertinus tiek kokybę, tiek ir kainą. Jeigu įsigysite kokybiškus šviestuvus, tuomet jie jums tarnaus kone amžinybę.

Tie, kurie renkasi pigiausius šviestuvus, dažniausiai nė nepagalvoja, kad tai yra nelabai kokybiški įrenginiai. Tuo labiau nereikia pamiršti ir elektros energijos sąnaudų. Kuo pigesni šviestuvai, tuo daugiau elektros energijos jie eikvos. Aišku, kad galbūt vienas šviestuvas darys mažą įtaką elektros suvartojimui, tačiau namuose dažniausiai tokių šviestuvų yra ne vienas, tad bendros išlaidos tikrai gali būti gana aukštos. Taipogi reikia paminėti, kad dabar geriausia būtų dairytis į kiek naujesnius ir modernesnius apšvietimui skirtus įrenginius. Jie sunaudoja mažiau elektros, o taip pat jie gali veikti su specialiomis LED lemputėmis. Pavyzdžiui, standartinės lempos gali naudoti iki apie 50 vatų, o kitos lemputės yra daug taupesnės ir šviečia žymiai ryškiau.

Norintiems iš karto įsigyti kokybiškus šviestuvus, pirmiausia patariama internete paieškoti patikimų ir geriausius atsiliepimus turinčių internetinių parduotuvių. Jose visada siūloma bene didžiausias asortimentas, kuris tenkins norus tiek modernų, tiek ir klasikinį interjero dizainą propaguojantiems pirkėjams. Ieškantiems kokybiškų šviestuvų, tiesiog reikėtų pasižiūrėti tiek į sunaudojamą elektros energiją, tiek į stilių, tiek ir gamybos metus. Trumpai tariant, senesni šviestuvai nėra tokie kokybiški ir patvarūs, o štai naujesni gali tarnauti daugelį metų. Liks tik keisti lemputes ir tiek. Pabrėžtina, kad renkantis šviestuvus, būtina pasižiūrėti kaip jie turi būti pajungiami ar montuojami. Mat, kai kurie yra integruojami, o tokių šviestuvų pajungimui tektų samdyti specialistus.

Sienų lipdukai: funkcionalumui ir stiliui

sienų lipdukaiSienų lipdukai – vienas paprasčiausių, mažiausiai kainuojančių ir lengviausiai priklijuojamų priemonių, kuris gali net ir labai nuobodų bei seniai Jums atsibodusį kambario interjerą paversti kur kas įspūdingesniu. Tokia priemonė, palyginus atsirado gana neseniai, tačiau išpopuliarėjo labai greitai. Sienų lipdukai tapo inovatyviu būdu pagražinti net ir labai senos statybos bei atsibodusius namus, kurie atrodo nykiai bei nespalvingai. Juolab, rinkoje šiuo metu siūlomas labai platus lipdukų pasirinkimas kiekvienam pagal poreikius.

Kur įsigyti sienų lipdukus?

Natūralu, kad tokio tipo interjero puošmenos yra parduodamos specializuotose prekybos vietose. Mes jums rekomenduojame sutaupyti labai daug laiko ir pirkti internetu. Elektroninės parduotuvės jau seniai stebina savo plačiu pasirinkimu bei paprastu pirkimu. Sienų lipdukai internetu – net geresnis pasirinkimas, nei kad jų pirkimas iš realių prekybos centrų. Kodėl?

 1. Internetinėse prekybos vietose galite atrasti kur kas didesnę pasiūlą, tad tuo pačiu ir pasirinkti tai, kad Jums labiausiai tinka.
 2. Internete paprasčiau pastebėti akcijas, kurios suteikia galimybę gauti tai ko Jums reikia kur kas mažesnėmis kainomis.
 3. Didelis pliusas ir tai, kad galite pasitarti su mandagiu konsultantu, kuris yra pasiruošęs Jums atsakyti į visus iškilusius klausimus.

Ieškodami lipdukų paskirkite laiko. Kadangi tai ilgalaikė investicija, norisi, kad pasirinktas paveiksliukas Jums puikiai tiktų ir patiktų. Juolab, jau geriau kartą skirkite kiek didesnę investiciją ir ilgesnį laiką džiaukitės nuostabiu interjero sprendimu.

Sienų lipdukų pasirinkimas?

Sienų lipdukai pasirenkami pagal kiekvieno žmogaus poreikius bei galimybes, kokie lipdukai tinka ir patinka labiausiai bei kokius įsigyti. Nurodysime kelis paieškų kriterijus, tačiau geriausią atrasti pavyks tokiu atveju, jeigu palyginsite kuo daugiau variantų.

 • Būtinai pirkite tik iš patikimo tiekėjo, taigi pirmiausia paieškas pradėkite nuo jo.
 • Nuspręskite, kokio stiliaus lipdukai Jums labiausiai tinka: klasikiniai ar modernūs.
 • Tuo pačiu reikia įvertinti, ar Jums labiausiai patiktų užrašai, ar paveiksliukai.
 • Pasidomėkite, kokios yra lipduko charakteristikos ir kokiais būdais galima jį valyti.

Nuostabūs sienų lipdukai skirti kiekvienam, kuris nori be didelių investicijų papuošti savo nuostabius namus.

Net ir šviestuvai turi būti perkami pagal paskirtį

šviestuvaiInterjero kūrimas reikalauja ne tik daug laiko, bet ir piniginių lėšų, tačiau norintiems išvengti milžiniškų išlaidų siūloma dairytis į internetines parduotuves. Štai, patys įvairiausi šviestuvai dabar siūlomi gana mažomis kainomis. Tiesa, kalbant apie šviestuvų pasirinkimą, tai juos reikėtų pirkti tik prieš tai gerai įvertinus jų būsimą vietą namuose. Vieni šviestuvai gali netikti svetainėje, kiti – darbo kambaryje. Jeigu jums nerimą kelia būtent namų apšvietimo sistema, tai tokiu atveju reikėtų kreiptis į specialistus, kurie padės išspręsti visas bėdas. Internetu šviestuvai dabar siūlomi tiek žymiausių prekybos centrų, tiek ir mažiau žinomų pardavėjų, tačiau neatmeskite galimybės juos įsigyti ir iš užsienio el. parduotuvių.

Šviestuvai pigiau parduodami užsienio parduotuvėse, tačiau nemažai kainuos pristatymas.

Dabar dažnas lietuvis renkasi įvairių prekių įsigijimą iš užsienio el. parduotuvių, tačiau kas liečia šviestuvus, tai šiuo atveju reikėtų viską rinktis labai atsargiai. Jeigu ir jūs nusprendėte rinktis pačias populiariausias lenkiškas el. parduotuves, tai nedžiūgaukite pamatę mažas šviestuvų ar kitų prekių kainas. Galutinė kaina priklausys nuo pristatymo mokesčio. Įprasta, kad kuo smulkesnė prekė perkama, tuo mažiau už pristatymą turi mokėti pirkėjas. Bet, perkant iš užsienio el. parduotuvių, kaina gali pakilti gana aukštai, jeigu bus perkami didelių apimčių, sunkūs ar dūžtantys daiktai. Kadangi šviestuvai yra priskiriami prie minėtų prekių kategorijų, tai nenustenkite, jeigu pardavėjas nustatys tokį pristatymo mokestį, kuris bus lygus perkamo šviestuvo kainai.

Jeigu jums reikalingos ištisos apšvietimo sistemos, tai nevalia jų pirkti be montavimo darbų. Tai ypač liečia komercinės paskirties patalpas. Jeigu perkate apšvietimo sistemas būstui, tai geriausia būtų kreiptis į elektrikus, ypač jeigu tos sistemos yra integruojamos į sienas.

Lauko šviestuvai turėtų būti perkami turint galvoje atšiaurias oro sąlygas Lietuvoje.

Mūsų šalyje klimatas yra įvairus – būna karštų, šaltų, drėgnų dienų, todėl turėkite galvoje, kad visi lauko šviestuvai turės atlaikyti tokias sąlygas. Nevalia pirkti tokių šviestuvų, kurie skirti vidaus apšvietimui – jų montuoti lauke negalėsite dėl galimo pavojaus. Lauko apšvietimui geriausia būtų rinktis būtent specialius gaminius, ne jie atlaikys bet kokias ekstremalias sąlygas.

Dailylentės dabar naudojamos ne tik eksterjero dekoravimui

dailylentesKetinantys iš pagrindų renovuoti savo būstą turėtų žinoti, kad prieš tai geriausia būtų pasikonsultuoti su specialistu – jis patars ne tik kokias dailylentes rinktis eksterjerui ar interjerui, jis patars kaip optimizuoti turimą biudžetą. Patys remonto darbus ketinantys atlikti gyventojai taipogi turėtų skirti laiko ir domėjimuisi kokias medžiagas naudoti, nes mat vienos skirtos blokiniams, kitos – mediniams, trečios skydiniams ir kitiems namams. Kalbant apie dailylenčių pasirinkimą, reikėtų išskirti kelis niuansus. Pirmiausia, reikia vertinti ne tik dailylenčių išvaizdą, bet ir jų energinį naudingumą. Kai kurias dailylentes besirenkantys namų savininkai klysta manydami, kad tai tiesiog dekoravimo medžiagos.

Tam tikros dailylentės skirtos ir šilumos sulaikymui.

Jeigu jūsų namas yra senas ir pastatytas tik iš medienos, tai logiška, kad namas bus priskiriamas prie žemiausios energinės klasės. Jis tiesiog nesulaikys viduje esančios šilumos. Renovuojant senus medinius namus rekomenduojama naudoti ne tik specialias mediniams namams skirtas šiltinimo medžiagas, bet ir specialias dailylentes. Dabar yra tokių dekoracinių dailylenčių, kurių paskirtis priskiriama ir šilumos sulaikymui. Jas montuojant pagal standartus, galima pagerinti šilumos sulaikymo koeficientą, o tai reiškia, kad pasirinkus tam tinkamas dailylentes, jūs galite išlošti dvigubai – jūsų būstas ilgiau išlaikys šilumą nei anksčiau ir atrodys it naujas.

Statybų ekspertai pabrėžia, kad nevalia dairytis į tokius pasiūlymus, kurie nėra aiškūs t.y. jeigu siūlomų dailylenčių ieškote neaiškiose parduotuvėse ar internete, tai vertėtų kaip reikiant pasisaugoti sukčių.

Kai kurios dailylentės gali būti brangios ir dėl išsiskiriančių dekoro elementų.

Verta žinoti, kad renkantis dailylentes išorės apdailai, visuomet reikia atsižvelgti į tai ar jos jau yra paruoštos galutinai. Matote, yra tokių dailylenčių, kurios yra laikomos standartinėmis. Jas sumontavus, teks patiems jas ir dažyti. Bet, jeigu jūs iškart pirksite tas, kurias reikės tik sumontuoti, tai logiška, kad mokėsite didesnę kainą. Įprastai visos parduodamos dailylentės vertinamos pagal kvadratinį metrą t.y. mokate ne už dailylenčių kiekį, o už jų bendrą naudingumo plotą. Pagal tai dažniausiai ir nustatomos kainos visose prekybos vietose.

Šių metų miegamojo baldų ir interjero tendencijos

miegamojo baldų gamybaNors visais laikais miegamajame kambaryje buvo labiausiai vertinamos jaukios spalvos ir neužkrauta erdvė, kiekvienais metais šie aspektai randa vis kitą pavidalą ir susilieja su įvairiomis interjero tendencijomis.

Norisi, kad miegamasis būtų ne tik jaukus ir sukurtų ramybės pilną aura, bet ir kad atitiktų mūsų skonį. Be to, pastebėta, kad šiuolaikinis žmogus, vis dažniau dirbantis iš namų, taip griežtai nebeskirsto miego ir laisvalaikio erdvės, todėl miegamąjį projektuoja netoli svetainės ar net gi sujungia šiuos du kambarius.

Jeigu norite moderniai atsinaujinti ar įsikurti savo miegamąjį, žemiau pateikiame šių metų miegamojo interjeto tendencijas. Šiandien rinkoje siūlomų miegamojo baldų gamyba vyksta remiantis būtent šiais principais.

 • Skandinaviškas paprastumas. Pilkšvi natūralių medžiagų atspalviai minimalistiniame išplanavime, lyg jūros vėjo nugairintos užuolaidos, pinti, vyti, megzti užvalkalai ir apklotai – visa tai itin mėgstama skandinaviško stiliaus miegamuosiuose. Derinkite švelnių medienos atspalvių baldus su pastelinių natūralių spalvų miegamojo tekstile.
 • „Antro gyvenimo“ mediena. Ekologija žengė dar vieną didelį žingsnį – į priekį pajudėjo ne tik buitinių atliekų rūšiavimas ar ekologiškesni transporto sprendimai. Jei prieš porą dešimtmečių būtumėte savo miegamojo sieną įsikūręs iš nutrintų, senų, sutrūnijusių lentelių, kažkas apsilankęs svečiuose būtų išsproginęs akis. Šiandien toks sprendimas laikomas originaliu, ekologišku ir estetiškai patraukliu.
 • Ryškūs tapetai. Tapetai grįžta į madą. Jei nebijote akį rėžiančių raštų, galite drąsiai apsiklijuoti savo miegamąjį minimalistinių geometrinių raštų ar gėlėmis margintais tapetais. Jeigu manote, jog ryškios spalvos trukdys poilsiui ir vargins regėjimą, galite paieškoti pastelinių atspalvių tapetų
 • Masyvios lovos atramos. Nuobodi lova šiais metais nemadinga – kelią veržliai skinasi pačios originaliausios lovų atramos – jauni žmonės eksperimentuoja paletėmis, o prabangą mėgstantys galvūgalyje įsitaiso sodrių spalvų aksomu muštas atramas.

Žinodami pagrindinius šiandienos miegamojo baldų gamybos principus ir interjero tendencijas galite kūrybiškai atsinaujinti savo miegamąjį. Dėl kai kurių idėjų galite pasikonsultuoti su baldų salonuose dirbančiais dizaineriais. Nebijokite drąsių sprendimų, nes, kaip jau galėjote įsitikinti, šį sezoną skatinamas originalus ir žaismingas miegamojo stilius.

 

Ko tikėtis iš interjero dizainerio?

interjero projektavimas Mūsų namai – mūsų tvirtovė, todėl nieko nuostabaus, kad juos norisi matyti tokius, apie kuriuos svajojome dar nuo mažų dienų. Kita vertus, norėti nepakanka, ypač tada, jei patys neturite nė žalio supratimo, kaip sukurti ne tik estetiškai gražius, bet ir patogius bei funkcionalius namus, kurie tarnautų jūsų patogumui. Tokiu atveju praverčia interjero dizainerio paslaugos.

Interjero dizaineris – ne tik dekoratorius

Pradėkime nuo to, kad interjero dizainerio darbas yra ne tik derinti spalvas ar faktūras. Geras interjero dizaineris turi mokėti begalė kitų dalykų, kurie reikalauja specifinių žinių ir patirties. Pirmiausia interjero dizaineris privalo išmanyti struktūrinį pastato vientisumą, ergonomiką, erdvių koncepciją, mokėti naudotis specialiomis dizaino programomis ir pan. Galų gale tikrai puikus dizaineris puikiai išmano ir žmogaus psichologiją, nes namų interjero projektavimas vyksta tik dėl jame gyvensiančių žmonių. Be to, interjero dizaineris bendrauja ne tik su namo ar būsto savininkais, bet ir architektais, valstybinių įstaigų darbuotojais, rangovais bei kitais specialistais. Interjero dizaineris išmano statybų teises, puikiai orientuojasi elektros instaliacijų, vandentiekio, atraminių sienų peripetijose. Tad vertėtų nepainioti interjero dizainerio nuo interjero dekoratoriumi, kuris specializuojasi spalvų bei tekstūrų derinime. Interjero dizainerio darbas nuo A iki Z pasirūpinti, kad jūsų namai visapusiškai atitintų jūsų poreikius, gyvenimo būdą ar net asmenybės vingrius.

Nėra vienos teisingos nuomonės

Profesionali interjero dizainerė Ernesta Rekštienė teigia, jog profesionalai niekada nebruks savo nuomonės klientui. Priešingai – išklausęs užsakovo viziją, pageidavimus ir lūkesčius, interjero dizaineris pasiūlys kelis galimus interjero variantus, kad klientas pats galėtų išsirinkti, tai kas labiausiai jam patinka. Tuo atveju, jei iš karto nepavyksta atrasti aukso viduriuko, dizaineris kartu su klientu tobulina ir grynina interjero idėją tol, kol yra pasiekiamas norimas rezultatas. Interjero dizaineris žino, kaip maksimaliai išnaudoti namų erdvę, kaip sukurti stilingus, funkcionalius ir patogius namus visiems šeimos nariams, tačiau skonis yra individualus reikalas, todėl paskutinį žodį visada taria klientas. Tuo tarpu, jei kliento sumanymai stipriai pasilenkia su galimybėmis ar funkcionaliu dizainu, interjero dizaineris išgirstas idėjas „modifikuoja“ ir adaptuoja konkrečiam interjerui.

Kaina aktuali visiems

Kai kurie žmonės, išgirdę klausimą – „Ko tikėtis iš interjero dizainerio?“, jį supranta maždaug taip: „Kokią sąskaitą už darbus pateiks interjero dizaineris?“. Taip, kaina daugeliui tampa pagrindiniu kriterijumi, kuris lemia interjero dizainerio pasirinkimas, tačiau vertėtų atminti, kad interjero dizaineris, kaip ir advokatas, jam mokama už jo žinias, patirtį bei reputaciją. Taigi, natūralu, kad patyrusio ir žinomo interjero dizainerio paslaugos, kainuos brangiau, o kaina gali svyruoti nuo kelių iki keliasdešimties tūkstančių eurų. Kita vertus, vertėtų pagalvoti ar protinga taupyti jūsų namų jaukumu ir funkcionalumu.Daugiau informacijos http://wwww.designofdream.lt

 

 

Kėdžių užvalkalai vestuvėms

kėdžių užvalkalaiSuorganizuoti kokybiškas vestuves yra gana sudėtingas darbas, ypač tokiu atveju, jeigu jį atliekate patį pirmą kartą. Natūralu, kad stengiantis palengvinti savo gyvenimą jaunavedžiai pasisamdo profesionalus, kurie didelę darbo dalį atlieka už juos. Skirtingi asmenys atsakingi už skirtingus darbus gali užtikrinti, kad galutinis rezultatas bus puikus. Kėdžių užvalkalai, kurie dedami per vestuves, taip pat pasirenkami gana atidžiai ir įvertinus gana daug skirtingų kriterijų. Juolab, net ir pasirinkti kompaniją, kurios paslaugomis planuojate pasinaudoti, nebus taip paprasta, kaip gali pasirodyti.

Rekomenduojame pasinaudoti kėdžių užvalkalų nuomos suteikiamomis paslaugomis, kadangi tai puikiausias būdas susikurti išskirtinį interjerą labai paprastai. Nuoma visada yra geresnis pasirinkimas, kadangi:

 1. Nuomoti kėdžių užvalkalai visada yra kokybiški, kadangi jokia save gerbianti įmonė nesutiktų išnuomoti nekokybiškų užvalkalų. Galite būti tikras, kad pavyks gauti pačios aukščiausios klasės kokybę.
 2. Tuo pačiu nuomoti visada yra pigesnis pasirinkimas, taigi jeigu per vestuves turite ir taip labai daug išlaidų ir siekiat sutaupyti bent jau kažkiek – tokiu atveju verta pasinaudoti šia galimybe.
 3. Kai kurie asmenys baiminasi, kad nuomodami jie prisiima per daug atsakomybės ir jeigu užtiesalui kas nors atsitiks – jie turės jį nusipirkti. Tai nėra visiška tiesa. Kiekviena įmonė nustato savas sąlygas, tad siūlome jas kuo detaliau perskaityti, kad galėtumėte pasirinkti tą įmonę, kurios suteikiamos paslaugos Jums visiškai tinka.

Kėdžių užvalkalai gali iš esmės pakeisti visą vestuvių vietos nuotaiką. Jeigu gavote tokią vietą, kuri yra gana niūri ir nesijaučiate joje maloniai – tokiu atveju siūlome pasinaudoti profesionalų suteikiamomis paslaugomis. Nuomoti užvalkalai gali visiškai pakoreguoti spalvą ir bendrą atmosferą. Pavyzdžiui, jeigu visur labai tamsu – tokiu atveju balti užvalkalai suteiks jaukumo. O kadangi kėdžių būna tikrai daug – dekoruotos jos sukurs jaukią atmosferą. Svarbiausia įvertinkite skirtingus kriterijus pasirinkite tokią įmonę, kurios suteikiamos paslaugos Jums visiškai tiktų. Būtinai detaliai persiskaitykite, kokios sąlygos apipina nuomą.

Vestuvės – nuostabi šventė, kuri visam gyvenimui sujungia du žmones. Pagalvokite apie visas smulkmenas, kad vestuvės būtų tobulos. Tokios, kokių yra vertos kiekviena pora.

 

Older posts

© 2020 Mūsų namai

Theme by Anders NorenUp ↑