Tinkamas apšvietimas – svarbus darbo aplinkos elementas

Namuose įsirengiant darbo kambarius itin svarbu atkreipti dėmesį į tinkamą tokių patalpų apšvietimą. Erdvėse, kuriose norima sukurti itin gerą matomumą, reiktų pamiršti dekoratyvinę šviestuvų funkciją, čia labiausiai tinka su aplinka susiliejantys šviestuvai, skirti ne pabrėžti atitinkamus interjero akcentus, o tinkamai apšviesti konkrečias erdves. Turbūt niekas nenori, kad per mažo intensyvumo apšvietimas taptų kliūtimi siekiant produktyviai atlikti tam tikrus darbus ar, mažų mažiausiai, kenktų regėjimui.

Kokį apšvietimą rinktis darbo kambaryje?

Darbo kambariams labiausiai tinkamas yra pagrindinis ir funkcinis apšvietimas. Kelių tipų apšvietimai reikalingi turint omeny ir tai, kad darbo kambary prieblandos negali būti, tad norint apšviesti ne tik visą erdvę, bet ir konkrečius objektus, reiktų įmontuoti kelis skirtingo intensyvumo šviestuvus. Būtent pagrindinis apšvietimas bus tinkamas apšviesti bendrai erdvei, o funkcinis apšvietimas skleidžiamą intensyvią šviesą nukreips jūsų norima kryptimi. Tokiam apšvietimui sukurti rekomenduojama montuoti universalius įleidžiamus šviestuvus, kurių spalva suteiktų kuo mažiau išskirtinumo, o geriausiai – susilietų su lubomis, prie kurių yra montuojami. Įleidžiami šviestuvai iš visi sviestuvai.lt garantuoja ir praktišką jų priežiūrą, nesukeliančią papildomų kliūčių siekiant palaikyti švarą. Būtent lubiniai šviestuvai ant savo paviršiaus dulkių nekaupia, todėl net ir kabindami šviestuvus ganėtinai aukštai galite išlikti ramūs, kad jų išvalyti ant kopėčių lipti neprireiks.

Įleidžiami šviestuvai – puiki alternatyva rengiant garažo kambarį

Nors prie lubų montuojami šviestuvai yra ganėtinai praktiški, juos montuoti patartina tik tuose kambariuose, kuriuose akims būtina intensyvi šviesa. Tokie šviestuvai nebus tinkami poilsio kambaryje, tačiau juos rekomenduojama montuoti ten, kur lieka replės, grąžtai ar nuo pavojingo darbo apsaugančios pirštinės – garaže.

Žinoma, reiktų įvertinti ir garažo naudojimo dažnumą. Jei ilgainiui šis tampa erdve, kurioje stovimas nenaudojamas automobilis neatmena laikų, kada buvo užkurtas, investuoti į tokio garažo apšvietimą nepatartina. Tačiau jei garažą naudojate dažniau, rekomenduotina tinkamai pasirūpinti saugiu priėjimu ir tinkamu apšvietimu patalpos viduje. Tam puikiai tinka ir automatinis apšvietimas, kurio judesio daviklis atpažins jus įeinant iš lauko į garažą tamsiuoju paros metu. Tokie judesio davikliai montuojami ne tik išorėje, bet ir viduje – garažo durelėms atsidarius patalpa yra iškart apšviečiama. Šių šviestuvų galima rasti paspaudus nuorodą https://www.visisviestuvai.lt/paieska/garazo.

Garažo šviestuvai praktiški ir atsparūs aplinkos poveikiui

Garaže neretai atliekami ir itin didelio atsargumo reikalaujantys darbai su pavojingais įrankiais, tad tinkamas apšvietimas tokioje erdvėje tampa nenuginčijamu pranašumu. Įsirenginėjantiems garažą patartina įmontuoti kuo daugiau funkcinį apšvietimą sukuriančių šviestuvų, kurie tinkamai nušviestų reikiamas patalpos zonas, tarkim, garaže stovinčios transporto priemonės atitinkamas dalis. Bendro apšvietimo šviestuvų aukštį rekomenduojama nustatyti pagal garaže stovinčios transporto priemonės gabaritus, taip, kad ši šviestuvų nekliudytų ir nepažeistų. Garaže montuojami šviestuvai dažniausiai būna atsparūs dulkių, vandens ar garų poveikiui, todėl nereikėtų nerimauti dėl to, kad perkamas šviestuvas ilgai netarnaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *