Kokiu kilimu papuošti lauko terasą?

 Šiltuoju metų laiku, lauko terasoje praleidžiame daugiau laiko, nei namuose. Terasoje vakarieniaujame, žaidžiame žaidimus, skaitome knygas ar tiesiog kvėpuojame grynu oru. Labai svarbu, kad lauko terasa būtų jauki erdvė, kurioje norisi maloniai leisti laiką. Spalvingos pagalvėlės, apvalus kilimas, stilingi žibintai, patogūs lauko baldai – tai privalomi, jaukios terasos akcentai. Esant blogoms oro sąlygoms, pagalvėles ir žibintus galima greitai paslėpti namuose, tačiau baldai ir kilimas lieka lauke ir kovoja su lietumi. Koks kilimas suteiks terasai jaukumo ir bus praktiškas?

 Jeigu jūsų kiemą puošia įstiklinta terasa – jums pasisekė. Įstiklinta terasa suteikia galimybę rinktis praktiškai bet kokį kilimą. Įstiklintą pavėsinę tikrai pagražins ilgo plauko apvalus kilimas, natūralumo pojūtį suteiks kilimas pagamintas iš vilnos. Kilimas iš perdirbtos medvilnės ar kitų pluoštų – puikus pasirinkimas vertinantiems ekologiją. Mažas kilimėlis suteiks jūsų terasai išskirtinumo, o didelis kilimas atliks papildomo, šilumos šaltinio funkciją.

 Jeigu jūsų terasa yra atvira, ji įpareigoja kilimą rinktis atidžiau. Minkštas, apvalus kilimas būtų gražus, tačiau tikrai nepraktiškas pasirinkimas. Tikėtina, jog tokio tipo kilimėlis džiugintų iki pirmo lietaus. Ilgo plauko kilimą geriau palikti namuose, o terasai paieškoti  alternatvyos. Atvirai terasai puikiai tiks kilimai, pagaminti iš tvirtos, polipropileno medžiagos. Tokio tipo kilimai yra pritaikyti nenuspėjamoms oro sąlygoms. Lauko kilimėliai yra atsparūs drėgmei. Net ir praūžusi vėtra nesugadins pradinės kilimo išvaizdos. Polipropileno kilimai nėra įnoringi, nereikalauja ypatingos priežiūros. Kadangi kilimas atsparus drėgmei, jį galima plauti naudojant paprastą, laistymo žarną. 

 Nusprendus įsigyti kilimą terasai, labai svarbu atkreipti dėmesį į kilimo sudėtį, įvertinti jo praktiškumą, tačiau didžiausias dėmesys turėtų būti skiriamas kilimo spalvoms ir raštams. Kilimo raštai nulems jūsų terasos atmosferą, sukurs nuotaiką. Palmių piešiniais margintas kilimas akimirksniu nukels į šiltus kraštus, o vienspalvis, smėlio spalvos kilimėlis sukurs ramybe alsuojančią atmosferą.

 Maži pirkiniai, kartais suteikia daugiau džiaugsmo, nei dideli. Lauko baldai tiesiog padeda atlikti sėdėjimo funkciją, o žavus kilimėlis pakelia nuotaiką, suteikia jaukumo pojūtį. Tad nenuvertinkite šio pirkinio ir išsirinkite sau tinkamiausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *