Remonto darbai, kuriuos galima pasidaryti pačiam

Turėti namą gali būti svajonės išsipildymas, tačiau nuosavų namų pasaulis yra daugiau nei tik poilsis savaitgaliais ir jaukūs vakarai prie židinio. Visa tai reikalauja šiokių tokių įsipareigojimų, kad Jūsų privati ​​oazė būtų saugi apsistoti. Retkarčiais atliekami remonto darbai yra būtent tai, ką mes vadiname įsipareigojimu namui, ir net jei nesate „pasidaryk pats“ meistras, yra keletas lengvų namų remonto darbų, su kuriais turėtumėte susipažinti.

Pasiraitokite rankoves ir skirkite kelias minutes, kad išmoktumėte penkis namų remonto darbus, kuriuos galite atlikti patys, nenaudodami pavojingų įrankių ar sudėtingų instrukcijų. Nors reguliariai praleisti kelias valandas namų priežiūrai ir remontui gali netapti Jūsų pasirinktu pomėgiu, žinant, kaip atlikti kelis paprastus pataisymus, sumažės išlaidos ir darbas bus atliktas pagal Jūsų grafiką, o ne pagal rangovo. Kiekvienas namų savininkas turėtų turėti namie plaktuką, atsuktuvą, vinių ir skirtingų veržlių. Pastarosiomis galite apsirūpinti e. parduotuvėje https://torx.lt/kategorija/tvirtinimo-detales/verzles-poverzles/verzles/.

Sienų dažymas

Nesvarbu, ar norite nudažyti visą kambarį, ar tiesiog uždengti skylutę, niekas nepadeda išlaikyti ar pagerinti kambario išvaizdos, kaip dažai.

Kambarių sienų nudažymas yra vienas geriausių ir optimaliausių pasirinkimų namų savininkams, tačiau prieš pradėdami rinkti spalvų pavyzdžius, reikia atsiminti kai kuriuos dalykus. Dažymas, kai tai daroma tinkamai, gali padidinti Jūsų namų vertę ir suteikti Jūsų erdvei estetikos. Kai darbas neatliekamas gerai ir nesunku pastebėti volelio žymes, aptaškymus ir netvarkingus apdailos darbus, tai beveik taip pat blogai, kaip palikti suskilinėjusius ir atsilupusius dažus ant sienų.

Pradėkite pašalindami visus įrenginius ar techninę įrangą, kuri gali trukdyti Jūsų dažymui. Atlaisvinkite armatūrą ir nuimkite užuolaidų strypus, jungiklių plokštes ir durų vyrius. Taip, tai užtrunka, bet tai nėra papildomas laikas. Jei paliksite daiktus, kurie sudarys kliūtis Jūsų teptukui ar voleliui, vėliau sugaišite laiką bandydami juos uždengti arba dažyti aplink juos. Užtruksite daugiau laiko, o galutinis rezultatas neatrodys toks profesionalus, tarsi viską išvalę.

Po tokių pasiruošimo darbų sienų dažymas bus vienas juokas!

Durų taisymas

Visuose namuose yra durys ir, nors jos atrodo nekaltos ir paprastos, jas reikia retkarčiais prižiūrėti ir taisyti. Nuo girgždėjimo iki spynos užstrigimo – durų problemos paprastai yra nedidelės, tačiau gali kelti nepatogumų.

Medinės vidaus durys nėra veikiamos stichijų, tačiau jos vis tiek priklauso nuo sezoninių klimato pokyčių. Esant drėgnam orui, medinės durys gali išsipūsti, jei tarp durų ir staktos neužtenka vietos išsiplėtimui. Patikrinkite duris, kad įsitikintumėte, jog nėra atsilaisvinusių vyrių varžtų arba susidėvėjusių vyrių, kurie galėtų sukelti problemą. Jei durys pradeda sunkiau darinėtis tik drėgnais mėnesiais arba lietaus sezono metu, gali tekti jas obliuoti. Tačiau prieš imdamiesi šio žingsnio atsižvelkite į tai, kad po kelių mėnesių problema gali išnykti savaime. Norėdami obliuoti duris, Jums reikės specialaus dailidės įrankio.

Durys kartais gali girgždėti, nes papildomai spaudžia vyriai. Vyriai taip pat gali kelti triukšmą, kai pradeda oksiduotis. Vyrius patepkite prasiskverbiančia alyva.

Maišytuvų remontas

Nesandarių maišytuvų taisymas – vienas dažniausiai atliekamų namų remonto darbų. Atrodo, kad tai nereikšminga problema, tačiau lašas po lašo pareikalauja nemenkų išlaidų metų gale. Jums nereikės sudėtingų remonto įrankių, tokių kaip U formos montavimo profiliai ar kas nors, ką, tikėtina, girdite pirmą kartą, tačiau atsuktuvo prireiks.

Jei norite sustabdyti nesandarų maišytuvą be specialisto įsikišimo, procesas gali būti gana paprastas, priklausomai nuo Jūsų turimo maišytuvo tipo. Pirmiausia ieškokite problemos, tuomet užsukite vandenį ir priveržkite atsilaisvinusią detalę arba ją pakeiskite nauja ir maišytuvas nebeleis vandens. Tai labai paprasta!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *