Kokiomis savybėmis pasižymi vilnonės antklodės?

Antklodės – svarbi patalynės dalis, užtikrinanti šilumą bei komfortą miego metu. Miegas – tai ne tik kasdienis ritualas, bet taip pat ir gyvenimo būdo, puikios savijautos dalis, todėl ypač svarbu miego erdvę pritaikyti savo lūkesčiams ir asmeniniam jaukumui. Įvairių rūšių vilnonės antklodės pasižymi skirtingomis savybėmis, todėl, norint išsirinkti sau tinkamiausią antklodę, naudinga jas žinoti. Tekstilės namų „TavoSapnas“ specialistai įvardija pagrindines vilnonių antklodžių savybes.

Vilnonės antklodės – vertinantiems natūralumą ir besirūpinantiems savo sveikata

Vilnonės antklodės palankiai vertinamos dėl savo patogumo bei natūralumo. Avių ir merinosų avių vilna – tai natūralus ir nuo seno naudojamas pluoštas, kuris pasižymi puikia šilumos izoliacija ir oro laidumu, todėl gaminiai iš vilnos audinio ar su jos užpildu tinkami naudoti ne tik žiemą, bet taip pat ir vasarą. Dėl minėtų teigiamų savybių vilnonės antklodės sukuria ypatingą mikroklimatą lovoje, taip užtikrindamos saldų bei komfortišką miegą.

Vilnonės antklodės puikiai tinka naudoti žmonėms, kuriems nepatinka švelnios antklodės ir kurių neerzina vilnos kutenimas. Vilnonės antklodės yra palankios sveikatai: vilna teigiamai veikia sąnarius ir odą, nedirgindama jos, atstato organizmo energijos apykaitą, taip pat gali padėti pagerinti kraujotakos sistemą.  

Verta paminėti, kad vilna sugeria net iki 40 proc. savo svorio drėgmės ir išlieka sausa. Taigi, ji sukuria sausą mikroklimatą, kuriame nėra palankių sąlygų plisti kenksmingoms dulkių erkutėms. Tačiau taip pat naudinga žinoti, kad dažiausiai vilnonių antklodžių nerekomenduojama naudoti alergiškiems žmonėms, nes alergija daugeliu atveju pasireiškia jautrumu vilnai.

Kupranugario vilnos antklodė – išskirtinė ir prabanga alsuojanti patalynės dalis

Kupranugario vilnos antklodė, priešingai nei avies vilnos, yra sunkesnė, švelnesnė ir nepasižymi tokiu intensyviu, avies vilnai būdingu, kvapu. Kupranugario vilna yra laikoma viena prabangiausių vilnos rūšių. Kupranugario vilna surenkama ypatingu būdu: yra iššukuojama, todėl iš vieno gyvūno galima iššukuoti vos 200 g vilnos. Dėl kupranugarių vilnos stygiaus, šios rūšies vilna laikoma išskirtiniu natūraliu pluoštu ir naudojama tekstilės pramonėje kaip itin brangi medžiaga.

Kupranugario vilnos antklodės turi didesnį teigiamą poveikį sveikatai, lyginant su kitos rūšies vilnos antklodėmis. Taip pat naudinga žinoti, kad kupranugario vilnos gaminiai ilgą laiką išlieka švarūs, yra labai švelnūs ir ypatingai minkšti.

Unikali kupranugario vilna pasižymi išskirtine kokybe bei yra žymiai tvirtesnė už kitas vilnos rūšis. Ir nors kupranugario vilnos antklodė yra brangesnė, palyginti su kitomis vilnonių antklodžių rūšimis, neabejotinai investicija į šią patalynės dalį – ilgaamžė.

Kokybiškos, unikaliomis savybėmis pasižyminčios antklodės internetu

Antklodės internetu – greitas ir patogus būdas išsirinkti bei įsigyti aukštos kokybės, unikalaus dizaino, iš sveikatai palankių medžiagų pasiūtas, kietas ir minkštas antklodes. Avių, merinosų avių, kupranugarių vilnos ir kitų rūšių antklodes galima apžiūrėti bei įsigyti pirmosios internetinės tekstilės parduotuvės Lietuvoje „TavoSapnas“ interneto svetainėje adresu www.tavosapnas.lt

Ieškantiems vilnonių ar kitų antklodžių, tačiau nežinantiems, kaip išsirinkti tinkamiausias, patyrę konsultantai atsakys į klausimus ir padės atrasti reikiamas antklodes. Siūlomas itin platus įvairių rūšių, spalvų bei medžiagų antklodžių pasirinkimas. Prekių asortimentas nuolat atnaujinamas, todėl kiekvienas galės išsirinkti sau norimą gaminį.

Per daugiau nei 13 veiklos metų įgijus klientų pasitikėjimą, aukštos kokybės antklodės bei kiti gaminiai tiekiami ne tik Lietuvos, tačiau taip pat ir užsienio klientams. Užtikriname greitą ir patogų prekių pristatymą visoje Lietuvoje bei užsienyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *