Rankų darbo kokybiški guoliai Jūsų augintiniui

Į namus atsikrausčius naujajam šeimos nariui visuomet norime visko, ko geriausia. Nesvarbu, esate šunų ar kačių mylėtojai, tikime, kad visiems mažiesiems keturkojams linkite ir stengiatės suteikti geriausias gyvenimo sąlygas, kokias tik galite. Iš begalinio džiaugsmo bei naujai atrastos meilės su naujuoju draugu, dažnai, sunkiai sekasi atsiskirti ir palikti mažąjį augintinį vieną. Įsikalame į galvą, kad vieniems jiems bus liūdna ir kaip geri šeimininkai pradedame leisti miegoti keturkojams vienoje lovoje kartu su mumis. Tačiau, kad ir koks stiprus ryšys jus besietų, įprastai visos nakties šalia augintiniai nepajėgia išbūti ir nubudę ima ieško kitos vietos – tam gyvūnui yra reikalingas komfortiškas guoliukas. NiekadosŠalyje siūlome platų guolių pasirinkimą, nes mums kaip ir Jums svarbus mylimų draugų geras ir kokybiškas poilsis!

Miegas užima itin svarbią vietą augintinių gyvenime. Jiems, kaip ir mums itin svarbu geras poilsis savo asmeniniame guolyje. Gerai pagalvokime, juk iš tikrųjų – niekas nemėgsta nuvargusių, tingių ir irzlių kompanionų savo aplinkoje, o juk būtent tokios savybės išsiugdo dėl prastos miego kokybės, kuri gali kamuoti tiek žmones, tiek jų keturkojus draugus. Taigi, nesvarbu Jūsų augintinis yra didelis ar mažas – visi jie nusipelnė gauti ramų ir komfortišką poilsį po žaismingos dienos su šeimininku savo asmeniniame guolyje. Juk taip pat kaip ir žmonėms, gyvūnams geras miegas yra puikios savijautos garantas.

NiekadosŠalyje guoliukai pasiūti iš aukščiausios kokybės medžiagos – tvirto veltinio, kuris ne tik labai komfortiškas ir puikiai išlaiko savo formą, bet ir estetiškai papuoš Jūsų kambarį. Guolius dar labiau sutvirtina porolonai, esantys viduje, o paaukštinti guoliukų kraštai suteiks papildomo jaukumo bei asmeninės erdvės jo gyventojui. Taip pat, kiekvieno rankų darbo guolio viduje esanti minkšta bei draugiška gyvūnams pagalvėlė, kuri atitinka OEKO-TEX® 100 standartus, užtikrina dar patogesnį ir saugesnį Jūsų augintinio poilsį. Nesunkią guolio švaros priežiūrą užtikrina pagalvės užvalkalo medžiagos paviršius, kuris yra impregnuotas bei atsparus skysčiams.

Mūsų pasiūti guoliukai yra įvairių dydžių bei formų, tad puikiai tiks tiek mažiems, tiek dideliems šunims ar katėms. O siūlomas išskirtinis dizainas bei žemiškų spalvų guolių (medžio spalvos – lapė, pilkšvas – granitas, nakties juodumo – angliukas) ar guoliuose esančių pagalvėlių koloritas (švelniai rusvos – kapučinas, karališkos žalios – smaragdas, aistringos rudos – raudonieji kanjonai) leis lengvai derinti Jūsų augintinio ilsėjimosi vietą prie bendro namų interjero, sukuriant patrauklų ir estetišką įvaizdį.


 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *