Gyvūnų priežiūra išvykus šeimininkams

Augintiniai, nemažai daliai žmonių yra lyg dar vienas šeimos narys. Kai kuriems jie tokie pat svarbūs, kaip kiti asmenys, tad šeimininkai lepina savo keturkojus kirpyklose, kartu vedasi į maitinimo įstaigas, vežasi į keliones. Nors vis daugiau vietų tampa draugiškos gyvūnams, nemaža dalis jų vis dar nenori įsileisti keturkojų, todėl vykstant į kitą miestą ar šalį, neretai tenka ieškoti kam palikti savo augintinį. Gyvūnų priežiūra yra rimtas bei atsakingas darbas, tad nesinori keturkojo tarsi „numesti“ bet kam. Laimei, Lietuvoje vis labiau populiarėja augintinių auklės, kurios mielai pasirūpins gyvūnėliu Jums išvykus.

Jeigu norite, jog Jūsų keturkoju būtų pasirūpinta, šis nuolat gautų maisto, vandens, toliau lakstytų lauke ir mėgautųsi gyvenimu – gyvūnų auklės gali tapti puikia išeitimi. Visų pirma, šiuo darbu neretai užsiima tik itin augintinius mylintys žmonės, tad galėsite būti ramesni, jog Jūsų keturkojis ir toliau bus lepinamas kaip anksčiau. Be to, tai nesukels augintiniui papildomo streso, mat daugelis auklių sutinka atkeliauti į Jūsų namus, tad gyvūnėlis ir toliau liks jam gerai pažįstamoje vietoje. Žinoma, nemaža dalis darbuotojų prisitaiko ir tuomet, jei pageidaujate, o šios turi tokią galimybę, gyvūnėlį prižiūrėdamos savo pačių namuose. Iš esmės, Jūsų augintinis visuomet bus pašertas, pagirdytas vandeniu, jeigu reikia – išvestas pasivaikščioti. Šis tikrai bus lepinamas dėmesiu ir apipiltas rūpesčiu. Be to, reikalui esant, auklės taip pat išvalys kraiko dėžutę ar sutvarkys narvelį. Tad, Jums nebereikės niekuo rūpintis ir galėsite ramiai atostogauti ar tvarkyti darbo reikalus. Kai kurie žmonės nerimauja, jog ši paslauga yra itin prabangi, tad skubame Jus nuraminti – gyvūnų auklę tikrai galite surasti už Jums prieinamą kainą.

Jeigu neįsivaizduojate, kur ieškoti augintinių auklių, užsukite į http://petoffice.lt/ ir apsižvalgykite. Šiame puslapyje, viską surasite vienoje vietoje – galite ieškoti ne tik auklių, tačiau ir dresuotojų, viešbučių, veislynų, vežėjų, kirpyklų bei veterinarijos klinikų. Tad, Jums niekuomet nereikės ilgai naršyti interneto platybėse ir ieškoti įvairių paslaugų savo gyvūnėliui, nes pagaliau viską atrasite vienoje vietoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *