Reikiamų išmatavimų traktoriuko sankaba internete

Nedideli traktoriukai nepamainomi sodų pagalbininkai. Jie greitai nupjauna žolę, lengvai nukasa sniegą, surenka lapus ir atlieka kitus lauko darbus. Tačiau kaip ir daugelis prietaisų, jie kartais sugenda, tenka ieškoti reikiamų detalių.

Traktoriuko sankaba jūsų modeliui

Dažnas gedimas – traktoriuko sankaba. Kai reikia surasti naują sankabą ir jos priedus tenka panaršyti internete, ypač jei traktoriuko modelis yra ne itin populiarus Lietuvoje. Todėl pristatome parduotuvę internete agropartbaltija.lt, kurioje rasite sankabas daugiau nei 40 modelių traktoriukų. Tai ne tik tokie žinomi prekės ženklai kaip „Honda“, Husqvarna“, „Stiga“, bet ir mažiau žinomi modeliai – „Viking“, „Sabo“, „Sentar“, „White“, „Noram“. Galbūt jums tiks universali traktoriuko sankaba, kurią taip pat rasite mūsų parduotuvėje internete. Apsiperkant jums garantuojama 100 % produktų kokybė, pristatymas visoje Lietuvoje, saugus atsiskaitymas bei galimybė grąžinti nenaudotą prekę ir atgauti pinigus.

Sankabos dalys, dėvėjimosi požymiai

Tvarkinga traktoriuko sankaba užtikrina, kad užvedus, šis pajudės iš vietos ir perjungiant pavaras tolygiai judės. Sankabos gedimų pasitaiko todėl, kad ji sudaryta iš nuolat judančių detalių, tokių kaip:

Skriemulys

Skriemulio viršutinis ir apatinis diskas

Sankabos būgnelis

Guolis

Mechaninės ar elektromagnetinės sankabos varžtas.

Traktoriuko sankaba perduoda variklio sukimo jėgą ratams, todėl tai tarpinė grandis tarp variklio. Jos susidėvėjimą galima pastebėti iš tokių požymių kaip pašaliniai garsai, netolygus transporto priemonės pajudėjimas iš vietos. Dėl nuolatinės trinties dažniau susidėvi sankabos diskai.

Reikiamų išmatavimų sankabos parduotuvėje internete

Internetinėje parduotuvėje agropartsbaltija.lt galite lengvai išsirinkti reikiamą traktoriuko sankabą ar jos detales iš didelės pasiūlos. Kairėje puslapio pusėje pažymėkite, kokios markės jūsų traktoriukas. Taip pat pažymėkite, kiek milimetrų viršutinis skriemulys ir apatinis. Viršutinis skriemulys gali būti 20,00×90,00 mm, arba 35,00×90 mm. Įvedę skriemulio plotį ir aukštį į kairėje pusėje esančią parametrų lentelę, gausite norimus rezultatus – sankabą, kuri atitiks reikiamus parametrus.

Parduotuvėje internete rasite ne tik traktoriuko sankabą, bet ir kitas dalis – padangas, akumuliatorius, pjovimo peilius, diržus, trosus, apsauginius jungiklius, tarpines, karbiuratorius ir jų detales, kitas dalis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *