Nano šluostės – revoliucija ar blefas?

Vis dažniau ir daugiau yra kalbama apie ekologiją – sveikatą žmogui ir apsaugą gamtai. Kaip žinia, pasaulyje žiedinės ekonomikos praktika vis labiau populiarėja, kuri ženkliai prie viso to ir prisideda. Skatinama naudoti aplinką tausojančius prietaisus, įrenginiai orientuojami į atsinaujinančius energijos šaltinius, siekiama tvarumo ir vartojimo mažinimo. Taigi, kaip su visu tuo yra susijusios nano šluostės?

Nano Towels šluostės namams – valymas be chemijos!

Namuose kiekviena šeima kasdien sunaudoja itin daug valymo priemonių bei vienkartinių popierinių rankšluosčių. Tai per metus sudaro mažiausiai keletą šimtų eurų, priklausomai nuo šeimos narių skaičiaus.

Tuo tarpu naudojant šias šluostes, valymui nereikia jokios chemijos, o šluostę naudosite labai ilgai! Tai reiškia, kad sutaupoma ne tik valymo priemonių, bet ir valymui skirtų priedų. Nano šluostes galima naudoti bet kokiems paviršiams valyti – baldams, grindims, langams, veidrodžiams ir pan.

Jų unikali technologija pritraukia bet kokius nešvarumus tarsi magnetas, tinka tiek sausam, tiek šlapiam valymui. Valant nano šluoste, priešingai nei įprasta, dulkės yra tarsi užrakinamos audinio plaukeliuose, todėl valant nebesivelka atgal paviršiumi.

Kaip pasitarnauja spalvų įvairovė praktiškumui?

Tikriausiai pastebėjote, kad nano šluostės yra skirtingų spalvų. Tačiau ar susimąstėte, kodėl? Galima sakyti, kad tai dėl įvairovės, tačiau ne tik – tai itin puikiai pasitarnauja buityje. Įsigijus keletą skirtingų spalvų savo namams, jas galima priskirti skirtingai paskirčiai. Tarkime, vienos spalvos šluostės naudojamos baldų paviršiams, kitos spalvos – grindims, galima spalvomis išskirti tam tikras erdves.

Nano šluostės makiažui valyti

Šios šluostės tai tikrų tikriausia revoliucija, už kurią labiausiai yra dėkingos moterys. Ne paslaptis, kad makiažo valymui tenka paskirti nemažai laiko, o kur dar diskeliai ir valikliai makiažui valyti. Šiuo atveju, kaip ir namų valyme, veidui ir makiažui skirtomis šluostėmis pakanka tik paprasto vandens. Tai iš tiesų puikus atradimas ne tik moterims, bet ir gamtai – daugiau jokių cheminių priemonių ir jokių buteliukų! Ypatingai vykstant atostogų – tai tobulas pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *