Stoginės įrengimo paslaugos

Vasarinė saulė džiugina kiekvieną, bet kartais juk norisi pasislėpti į pavėsį. O ką jau kalbėti apie netikėtai užklupusį lietų ar pūgą? Visada gerai, kai net ir kieme yra kur pasislėpti nuo saulės ar kritulių, todėl „Vilniaus terasos“ siūlo profesionalias stoginės įrengimo paslaugas. 

Kokybiškas stoginės įrengimas

Tikime, kad namai yra žmonių tvirtovė, kurią jie kuria kasdien, todėl ir mes stengiamės prisidėti prie namų eksterjero – teikiant profesionalias stoginės įrengimo paslaugas. Į mūsų rankas patikėtais darbais pasirūpiname nuo pradžios iki galo. Konsultacijos metu stengiamės atsakyti į visus kylančius klausimus, patarti ir išsklaidyti bet kokias abejones. Su klientais deriname kiekvieną jų busimos stoginės detalę, braižome brėžinius, o kai kartu nutariame, kad brėžinys atspindi kliento lūkesčius, pradedame stoginės įrengimo darbus. Mes į kiekvieną projektą žiūrime atsakingai, todėl kruopščiai atliekame visus montavimo ir apdailos darbus. Siekiame, kad klientas būtų patenkintas ne tik aptarnavimu, bet ir rezultatu – naujai įrengta stogine kieme. 

Įvairių dangų stoginės įrengimas

Esame įrengę įvairiausių tipų stoginių, todėl žinome ir galime patarti, kokia stoginė ir iš kokių medžiagų pagaminta bus tinkamiausia Jūsų kieme. Mes montuojame medines konstrukcijos stogines, nes šios yra lengvos ir neperkrautos. Stoginės stogo medžiagą jau siūlome rinktis iš didesnio asortimento. Dažniausiai žmonės renkasi skaidrius stogus: iš stiklo arba polikarbonato. Tokie stogai patogūs, estetiški, o ir terasa neatrodo tokia tamsi, nes skaidrus stogas praleidžia dienos šviesą. Taip pat žmonės linkę stoginės stogą derinti prie savo namo dangos: skardos, čerpelių ar kitų medžiagų. Jeigu nežinote, kokią stoginės stogo medžiagą pasirinkti, mes visada pasiruošę patarti. 

Stoginės įrengimo privalumai 

Dažnas nesupranta stoginės privalumų, kol jos neįsirengia. Tinkamai paruošta terasa su stogine vasaros sezoną gali virsti į antrą valgomąjį arba net darbo kambarį. Turint stoginę, jaukaus pasisedėjimo su draugais ar poilsio su šeima nesukliudys netikėtai užklupęs lietus. Po įrengta stogine bus malonu atsivėsinti, pasislėpus nuo kaitrios vasaros saulės. Stoginė gali būti ir puiki vieta laikyti automobilį, kai neturite garažo. Garantuojame, kad stoginės įrengimas bus geriausias Jūsų sprendimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *