Virtuvės erdvės užpildymas

Daugiausia laiko praleidžiame namų erdvėje. Įsirenginėdami namus, turime kruopščiai apmąstyti kiekvieną namų kampelį, kad būtų viskas pritaikyta komfortiškam ir patogiam gyvenimui. Medžiagų ir baldų pasirinkimas, nulems namų kokybę ir ilgaamžiškumą.Virtuvė viena dažniausiai naudojamų erdvių, nuo maisto gaminimo iki svečių priėmimo. Turbūt neįsivaizduojame savo virtuvės be kokybiško stalo ar kėdžių. Virtuvės baldai šiais laikais yra jau pagaminti ar gaminami pagal užsakymą, todėl turime labai platų pasirinkimą.

Rinkos tendecijos

Vienos populiariausių kėdžių metalinio karkaso, jos gali būti įvairių stilių, o minkštąją dalį galime pasirinkti iš kelių šimtų atspalvių paletės. Taip pat reikėtu atkreipti dėmesį į metalo dažymo būdą, tai garantuos jog kėdės metalas nesioksiduos, nesibraižys, nesilups ir išliks ilgai gražios išvaizdos. Kokybiškiausias metalo padengimo būdas – miltelinis, tad siūlome pirkti būtent šiuo būdu dažytus baldus. Šios kėdės puikiai tarnaus ne vienus metus ir pamiršime apie jų keitimą. Taip pat rinkoje labai populiarios medinės kėdės, medis sukuria labai jaukią atmosferą namuose, todėl jas vertėtų rinktis žmonėms, kurie vertina jaukumą ir natūralumą namų aplinkoje. Verta įsigyti ąžuolo medžio baldus, nes tai vienas iš tvirčiausių ir kokybiškiausių pasirinkimų. Kėdes dažniausiai deriname prie virtuvės fasadų, pasirinkto interjero, bei valgomojo stalo, todėl siūlome apie kėdžių įsigijimą galvoti, jau turint virtuvę, bei patinkantį stalą.

Tinkamas pasirinkimas

Stalo pasirinkimas taip pat labai svarbus momentas. Labai populiarūs šiuo metu pusbario stalai, jie tinka mažesnėje erdvėje, nes užima mažiau vietos. Taip pat reikia paminėti, jog pusbario standartinis stalas yra 90 cm, būtent tokiam aukščiui yra pritaikytos pusbario kėdės. Nerekomenduojama namuose statyti baro stalo kuris yra aukštesnis, nei 100 cm, tai nėra praktiška patogumo prasme. Kasdieniniam naudojimui verta rinktis tik pusbario ar standartinio tipo stalus. Žinoma išlieka vienį populiariausių stalų standartiniai apvalūs, ovalūs ar stačiakampio formos stalai. Jų aukštis dažniausiai yra vienodas, todėl bet kuri kėdė puikiai tiks. Standartinių stalų pasirinkimas yra labai platus, todėl svarbu išsirinkti stalą pagamintą iš kokybiškų medžiagų. Praktika rodo jog metalo, medžio masyvo ar natūralaus akmens stalai yra nepralenkiami savo kokybe, todėl verta investuoti į gerą stalą, jei planuojame jog jis turi tarnauti ne viena dešimtmetį.  Ieškant pigesnio varianto reikėtų atkreipti dėmesį ir į MDF plokštės ar akmens masės stalus, jie taip pat yra kokybiški. Stiklo stalai vieni nepraktiškiausių, reikalaujantis nuolatinio valymo bei turintis didžiausią rizika perskilti ar sudužti.

Laiko taupymas

Išsirinkti baldus nėra paprasta, todėl norint įsigyti greičiau ir lengviau, būtų gerai iš anksto nusistatyti biudžetą skirtą baldams. Tokiu būdu sutaupysite daug laiko ir pastangų ieškant virtuvės baldų. Kitas būdas palengvinti savo paieškas, išsirinkti kelias labiausiai patikusias internetines ar fizines parduotuves ir stengtis jose surasti  visas tinkamas prekes. Renkantis gamintoją ar parduotuvę pasikliaukite draugų ar giminių atsiliepimais, taip pat informacijos stenkitės surasti internete, forumuose – tai garantuos jog tikrai neapsipirksite ir galėsite džiaugtis galutiniu rezultatu. Taip pat svarbu jog baldaiatkeliautu laiku ir nereikėtu jų laukti mėnesiais, todėl visada klauskite gamintojų terminų prieš užsakydami. Kiekviena detalė norit sukurti patogią ir jaukaus dizaino virtuvės zona yra svarbi, todėl apsvarstykite tai neskubėdami, o tik tada ieškokite baldų.

Limadesign.lt – svajonių baldai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *