Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis toršerus namų interjerui?

Renkantis toršerus namų interjerui reiktų atkreipti dėmesį iš ko pagamintas jo pagrindas, stovas ir šviestuvo gaubtas. Stovas gali būti tiesus, išlenktas arba lankstomu korpusu ir dažniausiai pagamintas iš metalo, o šviestuvų gaubtai pagaminti iš metalo arba tekstilės, galima rinktis iš chromuotų, baltų, juodų, su vienspalviais ar raštuotais gaubtais. Toršerus lengva pritaikyti prie bet kokio stiliaus interjero: klasikinio, modernaus, retro, industrinio ir skirtingoms namų zonoms apšviesti galima derinti net kelis panašaus stiliaus šviestuvus. Kokia  bus jo paskirtis? naudosite jį kaip pagrindinį ar pagalbinį šaltinį, kokioje patalpoje jisai stovės, kokio stiliaus jūsų namų interjeras ar toršeras taps  pagrindiniu interjero akcentu. Atsakydami į visus šiuos klausimus, išsirinksit tinkamiausią variantą.

Kokiam apšvietimui naudojami pastatomi toršerai?

Pastatomi toršerai naudojami dekoratyviniam arba funkciniam apšvietimui formuoti, padeda sukurti norimą stilių- klasikinį ar modernų. Šviestuvas, kuris skleidžia pritemdytą šviesą puikiai sudarys romantiškos atmosferos įspūdį, jeigu apšvietimui naudojamos galingesnės lemputės, bus  išgauta  stipresnė šviesa, tuomet  šviestuvas taps pagrindiniu šviesos šaltiniu, o šviesos srautas priklauso ir nuo lempos gaubto.

Kokios spalvos ir medžiagos rinktis toršerą?

Toršerus reiktų derinti prie patalpos interjero, dažniausiai šviestuvo korpusas gaminamas iš plieno, metalo gali būti pagamintas ir iš stiklo, jeigu jūsų namų interjere dominuoja stiklas, tai  į bendrą vaizdą puikiai įsilies toršerai su stikliniu gaubtu, o mėgstantiems praktiškumą tiks iš metalo pagamintas šviestuvas, dažnai pasirenkami iš tekstilės pagaminti gaubtai. Šviesos spalvą, formą, aukštį būtina derinti prie bendro namų dizaino.

Sieniniai šviestuvai

Sieniniai šviestuvai yra naudojami papildomam apšvietimui prie lovų, virš laiptų, koridoriuose, holuose ir kituose patalpose. LED sieninių šviestuvų asortimentas platus, jie gali būti skirti apšviesti veidrodžiams, paveikslams ant sienų ir panašiai. Papildomai apšviesti paveikslai, patalpai suteiks ypatingą jaukumą ir padės sukurti norimą interjero stilių. Norint pritvirtinti sieninį šviestuvą prie sienos, jam nereikia jokių papildomų priedų, nes per jo maitinimo adapterį jis jungiamas tiesiai į 220V tinklą. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *