Minkšti baldai vaikų kambariui – kokius verta rinktis?

Renkantis minkštus baldus vaikų kambariui, pirmiausia atkreipkite dėmesį į jų saugumą, baldai  negali turėti aštrių kampų ir iškylų. Patogi turėtų būti vaikiška lova, ji turi būti pritaikyta esamam vaiko amžiui ir turi atitikti vaiko augimą, turėti vidutinio kietumo čiužinį. Minkšti baldai vaikų kambaryje padeda sukurti maksimalų komfortą, jie pagaminti iš ekologiškų ir saugių medžiagų. leojar.lt Vaikų sofos rėmas turėtų būti iš natūralios medžiagos, reiktų atsisakyti baldų, padengtų lakais ir dažais, nes į jų sudėtį gali įeiti toksiškos kenksmingos medžiagos. Populiariausi minkšti baldai turi universalų dizainą, toks baldas naktį gali būti naudojamas kaip sofą, kaip miego lova, o dienos metu šis baldas užleidžia vietą žaidimams. Vaikas savo kambaryje praleidžia daug laiko, todėl vaikų kambario baldai turėtų būti patogūs, gražūs ir ekologiški. Populiarus sprendimas- dviaukštė lova, jeigu šeimoje auga vienas vaikas, tai antrame aukšte vaikas  gali puikiai jaustis, greitai užmigti, o pirmo aukšto plotą išnaudoti jo poreikiams ir žaidimams, o jeigu šeimoje auga 2 vaikai, tai  lovos miegamas plotas bus  išnaudotas pirmame ir antrame aukšte.

Lovos spintoje

Atlenkiamos sieninės lovos  spintoje vaikams gaminamos iš laminatu dengtos plokštės, baldai surenkami iš modulių. Klientui pageidaujant modulius galima keisti pagal jo norus ir poreikius, parinkti norimą aukštį, plotį ar gylį. Atlenkiamos lovos spintoje taupo patalpos erdvę, nedarant remonto bet kuri patalpa gali būti paversta į miegamąjį. Lovos tvirtinamos tik prie tvirto mūro, medienos ar betono sienų, saugumo sumetimais negalima jų  tvirtinti prie gipso kartono pertvarų.

Kaip įrengti vaikų kambarį?

Pirmiausia reiktų atsižvelgti į vaiko amžių ir jo pomėgius, tinkamai įvertinti patalpos dydį ir esančius langus kambaryje, į šviesos kritimo srautą. Kai vaikelis dar mažas svarbu sudaryti jam galimybę žaisti savo kambaryje, o vaikui paaugus, daugiau erdvės skirti poilsio zonai pvz., jo patalpoje įrengti mažą namelį, kur galėtų žaisti ar pasislėpti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *