Viskas, ką turite žinoti apie kadastrinius matavimus

kadastriniai matavimaiŽemės sklypo arba nekilnojamojo turto kadastriniai matimai tai procesas, kurio metu nustatomos posūkio taškų koordinatės, plano bei kiti techniniai dokumentai, kurie reikalingi kai norima žemės plotą arba patalpą parduoti, nuomoti ar rekonstruoti. Tai vis labiau plintanti paslauga, kurios dažniausiai prireikia, kuomet nekilnojamasis turtas kartu su žemės sklypu yra perduodamas kitiems asmenims. Kartais kadastriniai matavimai atliekami, kuomet žemės savininkas nori pasitikslinti turimos žemės, taip pat įvertinti, kokie paviršiai yra jo turimoje teritorijoje. Tai procesas, kurį dažniausiai per kelias dienas atlieka profesionalai. Juos pasisamdžius kartu su paslauga bus užpildyti ir visi reikalingi dokumentai bei įrašyti į kadastrų knygą. Juk dėl nieko neteks sukti galvos.

Dokumentai, be kurių kadastriniai matavimai nebūtų įmanomi:

  • bent preliminarus žemės sklypo plotas, kurį ir bus stengiamasi patikslinti.
  • dokumentas, kuris žymi konkretaus žemės ploto savininko įsipareigojimus ir kontaktus. Paprasčiau, turite įrodyti, kad tai jūsų žemės plotas.
  • žemės savininko paso arba asmens kortelės kopija.
  • visi kito dokumentai, kurie pagal įstatymą turi priklausyti prie jūsų žemės teritorijos.

Kaina ir atlikimo trukmė yra derinama individualiai su kiekvienu asmeniu. Jei pastarasis labai skuba ir trokšta, kad visi kadastriniai matavimai būtų atlikti kuo skubiau – tuomet teks papildomai sumokėti už skubumą. Dažniausiai tokios paslaugos yra teikiamos ir savaitgaliais bei švenčių metu. Visada, kai tik klientams reikia tokios paslaugos, tačiau aišku, registracija yra būtina.

Profesionali komanda, kuri puikiai išmano savo darbą, tuo pačiu konsultuojasi ir su architektais, kurie padeda lengviau suvokti esamą padėtį. Moderniausios technologijos ir didelė motyvacija padeda pasiekti efektyvų rezultatą ir patenkinti visus jūsų išsikeltus poreikius.

Nelaukite, kol kadastriniai matavimai taps būtinybe ir tuomet reikės mokėti papildomus pinigus už skubių paslaugų poreikį. Susitvarkykite tokio pobūdžio dokumentus ir ramiai gyvenkite. Juk niekada negalite žinoti, kada nuspręsite sklypą išnuomoti arba parduoti. Tegul viskas vyksta legaliai ir apiformintai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *