Baldų ir spalvų deriniai namuose

SkigardĮrenginėjant būstą labai didelį dėmesį skiriame interjero spalvoms ir deriniams. Dažniausiai rinkdamiesi baldus žinome, kaip turėtų atrodyti miegamasis, svečių kambarys, prieškambaris, vonia ar virtuvė. Tačiau ne  visuomet žinome, ar tas pasirinkimas tinkamas ir logiškas. Spintų slankiojančiomis durimis gamintojai atskleidžia, kad žmonės vis dažniau ieško pačių įvairiausių spalvų ir raštų spintų. Kadangi tokio tipo spintų pasirinkimas yra itin plačiausias, žmonės noriai jas pritaiko įvairiose namų erdvėse. Tačiau renkantis šių spintų spalvas labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kur kokias spalvas naudoti tinkama.

  • Miegamasis dažniausiai yra ta vieta, kur žmogus nori pailsėti, atsikvėpti it atgauti naujų jėgų. Žinoma, čia drabužių spinta yra labai reikalinga, tačiau svarbu pasirinkti tinkamas spalvas. Geriausiai miegamojo patalpoje naudoti švelnias spalvas. Jos gali būti tiek šviesios, tiek tamsios, taip pat tinkami švelnių ir tamsesnių tonų deriniai. Jei mėgstate akcentus – galite pasirinkti vieną kitą raudoną aksesuarą, tačiau labai svarbu nepadauginti tokių spalvų, kad poilsis būtų kokybiškas.
  • Svetainėse renkantis baldus, labai svarbų vaidmenį atlieka drabužių spintą. Tačiau svetainėje puikiai gali atrodyti ir nedidelė pertvara. Norvegijoje toks baldas vadinamas Skigard, o mūsų krašte labiau tinka širmos pavadinimas. Toks svetainės akcentas taip pat turi būti tinkamų spalvų. Nors svetainė taip pat yra poilsio zona, čia jau tinka kiek drąsesni deriniai. Svetainėje ne nuodėmė naudoti ryškias rožines, raudonas, sodrias mėlynas ir net žalias spalvas. Svarbiausia – spalvų dermė tarpusavyje. Čia taip pat neprašausite pasirinkę šviesių tonų ir tamsių spalvų derinius.
  • Planuojant virtuvės baldus, turėtumėte rinktis spalvas labai atidžiai. Čia netinkami deriniai gali padaryti Jums meškos paslaugą ir virtuvė taps šalta, nejaukia namų zona. Tinkami deriniai virtuvei: raudona  ir balta, mėlyna ir pilka, geltona ir žalia. Svarbiausia, atsakyti sau į klausimą, kokią virtuvė norite sukurti. Jaukiai patalpai tiks švelnios, bet šiltos spalvos, o modernaus stiliaus virtuvei su stumdomomis durimis puikiai pasitarnaus ir ryškios spalvos su ornamentais bei netradicinėmis linijomis.
  • Interjero dizaineriai atskleidžia paslaptį, jog dėl to, kad vonia dažniausiai  turi daug įvairius aukščių, išmatavimų ir paviršių baldų. Todėl čia galite rinktis derinius iš trijų spalvų ir atspalvių, o tinkamai juos suderinę visuomet gausite puikų interjerą. Vonioje nereikia vengti nei žalios, nei raudonos, nei violetinės, nei geltonos spalvos – visos jos čia tinka. Tačiau mėgstantiems tradicija, žinoma, labiausiai patiks melsvos ir pilkos spalvų atspalviai ir deriniai, primenantys vandenį ir tekančią ramybę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *