Virtuvės baldų gamyba

baldu gamybaVirtuvė – viena svarbiausių namų vietų. Į ją susirenkama ne tik pusryčiauti ar vakarieniauti, tačiau ir jaukiai pasisėdėti su kaimynais. Virtuvės pagrindinė funkcija – maisto gaminimas, todėl rengiant virtuvę labai svarbu atminti, jog kiekvienas baldas ir detalė turi padėti maisto ruošoje. Prieš renkantis baldus, pirmiausia reikia išsirinkti medžiagą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius. Baldu gamyba prasideda būtent nuo pagrindinės baldų medžiagos išsirinkimo, todėl patariama gerai pasidomėti įvairiais galimais variantais.

LMDP

Lietuvoje pati populiariausia baldų gaminimo medžiaga yra laminuotos medienos drožlių plokštės. Ji labiausiai vertinama dėl savo ilgaamžiškumo ir patvarumo, be to iš LMDP pagamintų baldų kainos ir kokybės santykis labai džiugina. Šiuos baldus naudoti labai patogu, jie nereikalauja didelės priežiūros, yra atsparūs įvairiems pažeidimams. Virtuvės baldų gamyba iš šios medžiagos dažnai pasirenkama tuomet, kai namuose norima sukurti modernųjį stilių, nes ši medžiaga pasižymi tekstūrų įvairove.

Medžio masyvas

Gana populiari medžiaga gaminant ne tik virtuvės, bet ir kitus namų baldus yra medžio masyvas. Ši medžiaga padeda sukurti klasikinio interjero stilių namuose. Labiausiai mediniai baldai vertinami už tai, jog jie lengvai derinami prie kitų namų baldų, taip pat jiems lengva surasti derančias detales. Mediniai baldai visada sukuria jaukumo ir šilumos įspūdį namuose. Nors medžio masyvo baldai ir atrodo įspūdingai ir tvirtai, visgi tai baldai, kuriuos reikia itin saugoti nuo įvairių mechaninių pažeidimų.

MDP

Kaip tarpinis variantas tarp laminuotos medienos drožlių ir medžio masyvo, yra medžio drožlių plokštės. Tai ypač mėgiama medžiaga žmonių, kurie siekia namuose sukurti išskirtinį unikalų stilių. Ši medžiaga pasižymi ne tik labai plačiu spalvų pasirinkimu, baldus taip pat galima pasirinkti matinius arba blizgius. Nors iš šios medžiagos gaminami baldai atrodo itin stilingai ir prabangiai, visgi tai medžiaga, kuri nėra labai atspari mechaniniams pažeidimams ir nepasižymi ilgaamžišku patvarumu.

Stiklas

Šiandien virtuvės ir kitų baldų baldu gamyba įmanoma ne tik iš medžio ir plokščių, vis daugiau klientų renkasi ir ypač stilingą – stiklinių baldų variantą. Nors priimtina, jog stiklas dažniausiai naudojamas kaip dekoras ar detalės, vis daugiau žmonių renkasi stiklines sienas, stiklinius stalus ar kitus baldus, gaminamus ne iš medžio ar laminato. Tokie baldai atrodo ypač stilingai ir suteikia prabangos įspūdi namams.  Jie taip pat yra labai lengvai valomi, tačiau reikalauja atsargaus elgesio.

Viena mintis apie „Virtuvės baldų gamyba“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *