Elektrikai, remontininkai ir statybininkai vienoje vietoje – Paslaugos.lt

remontininkaiBūsto remontas yra galvos skausmas, pripažinkite tai. Tai chroniška liga, kuri tęsiasi tol, kol viskas sutvarkoma ir butas arba namas tampa tikrai gyvenamu. Taigi, nusipirkote namus, ir ką darysite toliau? Savo jėgomis visko nepadarysite, kad ir koks geras meistras būtumėte. Teks kviesti pagalbą. Kur jos rasti? Per pažįstamus arba Paslaugos.lt interneto puslapyje.

Kokių specialybių jums reikia

Pradedami remonto darbus turite suprasti, kokių specialybių jums reikės. Dažniausiai reikalingos yra šios:

Elektrikai – prieš pradedant visus remontus, reiktų sienose išvedžioti elektros laidus, tad čia be elektriko neapsieisite. Turėkite omenyje, kad elektrikas turi būti profesionalas, nes vėliau reikės įvairių brėžinių, pagal kuriuos Lesto patvirtina jūsų elektros varžą ir tinkamumą naudoti.

Santechnikai – namuose jau šviesu, galima pradėti dirbti su kita svarbia dalimi – kanalizacija ir vandeniu. Čia taip pat reikalingi profesionalai, nes tam tikrose vietose yra reikalinga ant grindų pakloti hidroizoliacines priemones, tad reikia išmanyti, kaip tai daroma.

Apdailininkai – vanduo yra, vonia taip pat, tad galima įsileisti į remontuojamus namus ir daugiau žmonių – vieną ar kelis apdailininkus, kurie išlygina sienas, užtinkuoja elektrikų išmuštas skyles laidams, santechnikų griovelius vamzdžiams. Apdailininkai lygina ir lubas bei grindis.

Dažytojai – kai sienos išlygintos, reikalingas dažytojas, kuris gražiai išdažytų visas patalpas. Aišku, čia ir patys galite padirbėti, tačiau esant didesniam plotui reikės pasisamdyti pagalbos.

Plytelių klojėjai – tualetas ir virtuvė sunkiai įsivaizduojama be akmens plytelių. Jos klojamos gana paprastai, tačiau čia reikia patirties ir įgūdžių, nes galima pačiam taip prastai susikloti, kad broku „gėrėsitės“ visą gyvenimą.

Taigi, butas beveik įrengtas, tačiau jame nėra durų, baldų. Čia reikės dar pagalbos, nes patys vargu, ar pasidarysite virtuvės baldus, ar spintą stumdomomis durimis.

Kur visus tuos žmones surasti greitai ir kad būtų patikimi? Paslaugos.lt yra būtent tas puslapis, kuriame galima ieškoti patikimų partnerių ir specialistų. Kodėl jie patikimi? Todėl, kad prisistato su nuotrauka, nebijodami atsakomybės už savo darbą. Tai jau daug ką pasako apie namų remonto specialistus. Be to ten yra galimybė komentuoti atliktus darbus, tad specialistai vargu ar norės gadinti reputaciją dėl vieno ar kelių neigiamų komentarų iš nepatenkintų klientų.

Apsilankykite Paslaugos.lt ir susiraskite jums reikalingus namų remonto specialistus vienoje vietoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *