Prabangi ir šilta namų dalis – židiniai

židinysTurbūt ne kartą yra tekę žiūrėti filmus ar vartyti žurnalus, kur didžiuliuose namuose įrengti elegantiški židiniai. Šie vaizdai priverčia atsidusti ir pasvajoti, koks tai jausmas – užsikurti židinį namuose, girdėti ugnies traškėjimą, mėgautis natūraliu romantišku apšvietimu. Ne kiekvienas turi galimybę įsirengti didžiulį židinį net privačiame name. Tam reikalinga tinkama erdvė ir priežiūra. Tačiau židinių gamintojai siekia patenkinti savo klientų lūkesčius ir siūlo puikią alternatyvą tiems, kurie nori papuošti savo namus šiuo išraiškingu akcentu. Tai yra židinių kapsulės, kitaip vadinami židinių ugniakurai, kurie iš tiesų atlieka židinio funkciją, tačiau yra lengviau pritaikomi įvairiose patalpose.

Kas?

Tai tarsi mini židiniai, kurie dažniausiai perkami žmonių, neturinčių galimybių įsikurti didžiulį židinį arba klientų, kuriems pakanka ir nedidelio ugnies šaltinio namuose. Ugniakurai gali būti naudojami ir kaip šilumos šaltinis, ir kaip dailus namų akcentas. Šį židinio alternatyvos pasirinkimą galite lengvai rasti didžiųjų židinių gamintojų siūlomose prekėse. Tai ypač populiarus pasirinkimas, kuris kartais priimtinas net ir itin erdvių privačių namų gyventojams. Dėl savo ekologijos, geros kainos ir lengvo naudojimo, židinių ugniakuras yra viena perkamiausių židinių gamintojų siūlomų prekių.

Kodėl?

Yra labai daug piežasčių pirkti židinių ugniakurus. Pati pagrindinė yra ta, jog šis mini židinys iš tiesų  atlieka židinio funkcijas ir sukuria židinio efektą. Prie jo ne tik malonu pasėdėti ir pažiūrėti į liepsną, jis taip pat labai patogus naudoti, yra saugus ir kokybiškas. Jei bijote, kad nedidelis židinukas nebus toks patikimas kaip didžiulis plytinis židinys, neverta jaudintis. Šie produktai gaminami iš itin kokybiško metalo ir turi storas atsparias sieneles, kurios apsaugo nuo per didelio karščio. O ugniakuro korpusai yra padengti šilumą kaupiančiomis plokštėmis, kurios užtikrina aukštą temperatūrą tik ugniakuro viduje.

Židinių kapsules pirkėjai taip pat mėgsta ir todėl, jog tai labai patogus židinio variantas Jūs namuose. Šių mini židinių montavimas yra ypač paprastas ir saugus, todėl jie gali būti statomi ne tik privačiuose namuose, bet ir daugiabučių butuose. Tinkamai prižiūrimi šie mini židiniai tarnauja ilgus metus be gedimų ir nuolat džiugina namų gyventojus.

Židinių ugniakuras be šilumos ir grožio, namams suteikia išskirtinės elegancijos ir modernumo įspūdį. Jei Jūsų namuose vyrauja modernus stilius ir interjeras, šis pasirinkimas puikiai tiks Jūsų namų atmosferoje.

2 mintys apie „Prabangi ir šilta namų dalis – židiniai“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *