Ar papildomas naujų namų šiltinimas yra būtinas?

Šiais laikais akcentuojama, kad nauji namai statomi remiantis pačiais aukščiausiai standartais, kurie padeda džiaugtis tvariais namais, kuriuose gyventi bus tikrai gera. Žinoma, net ir statant namus naujausiomis technologijomis bei medžiagomis – būtinas papildomas jų apšiltinimas, kuris padeda gyventi kur kas saugesniuose, šiltesniuose ir tuo pačiu energiją taupančiuose namuose.

Ekovatos pūtimo įranga – geriausias pasirinkimas

Galvojantiems, kuri namų apšildymo alternatyva yra geriausia, siūlome rinktis birią stiklo vatą „Isover“, kuri šiuo metu vadinama bene geriausiu pasirinkimu, koks tik egzistuoja. Žinoma, namų šiltinimas papildomai net ir naujuose namuose yra būtinas, tad ar tokiu atveju ne geriausias pasirinkimas yra rinktis tai, kas patvirtinta laiko?

Ekovatos pūtimo įranga padeda pasiekti net ir pačius mažiausius plyšelius. Tokiu atveju pasiekiamas maksimumas, kuris ne tik pagerins namų mikroklimatą, tačiau taip pat ir sumažins išlaidas, kurios yra skirtos būsto šildymui. O šiais laikais ekonomiškas pasirinkimas – geriausias pasirinkimas.

Biri stiklo vata: privalumai

Jeigu nesate tikras, ar stiklo vata Jūsų būstui tinkamas pasirinkimas – tokiu atveju visada galite susisiekti su meistrais, kurie mielai padės Jums apsispręsti dėl šio apšildymo galimybės. Dažniausiai išgirdus konkrečius skaičius – pasirinkimas tampa kur kas konkretesnis.

  • Pirmiausia vertinamas greitis. Būstas, kurio kvadratūra siekia iki 100 metrų kvadratu, gali būti sėkmingai apšiltinamas per parą. Nuostabu, tiesa? Daugeliui žmonių tai yra labai svarbu. Ypač tokiu atveju, kai šildymo sezonas yra jau „ant nosies“.
  • Papildomas privalumas yra labai geros garso sugėrimo savybės. Nors dažniausiai ši nauda yra akcentuojama gyvenantiems mieste, tačiau ir atokesnių gyvenviečių gyventojai turėtų rinktis papildomą apsaugos nuo garso funkciją galinčią pasiūlyti izoliacijos priemonę.
  • Taip pat naudojama medžiaga, kuri visiškai atspari drėgmei. Tokiu atveju visiškai išvengiamo pelėsio, kuris po truputį gadina namus ir tuo pačiu blogina žmogaus gyvenimo kokybę, atsiranda nemalonus kvapas.
  • Taip pat šio tipo vata su laiku nesukrenta, ji išlieka standi, tad galima džiaugtis ilgaamžiškumu.

Gyvenimo kokybė gali būti kur kas geresnė. Tik tokiu atveju svarbu pasirinkti tinkamas priemones, kurios padės tai įgyvendinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *