Naktinukai ir naktiniai drabužiai

naktinukai

Kiek iš mūsų skaitančių, nešioja ar dėvi naktinius drabužius ir pižamas? Tikriausiai vienetai, nes Lietuvoje dėvėti naktinį apdarą nėra populiaru, na nebent išskirtinais atvejais, kuo met rengiami pižamų vakarėliai arba yra labai šalta. Vyrams nėra madinga nešioti vyriškas pižamas ar miego drabužius. Vietoje to, jie renkasi paprastas, trumpomis rankovėmis maikutes. Moterys miegui ruošiasi kiek kitaip, tačiau to didelio įpročio, koks yra Jungtinėse Amerikos Valstijos visgi nėra. Kodėl mūsų žmonės vengia naktinių drabužių ir kokius naktinius išsirinkti, šiame straipsnyje ir sužinosite.

Apatinis Trikotažas ir Naktinukai

Apatinis trikotažas Lietuvoje vis dar yra šioks toks “Tabu”. Nors laikai ir kartos žmonių pasikeitė, tačiau miegojimui skirtas apatinis trikotažas nėra labai populiarus. Kai kurie žmonės, visgi turi tam tikrus miego įpročius ar ritualus. Prieš einant į lovą jie apsirengia specialiais naktinukais ar pižamomis. Naktinukai ir moteriškos pižamos vakarų valstybėse yra labai populiarus drabužis. Mat jis ne tik apgaubia ir sušildo kūną, bet ir leidžia pasijausti seksualiai arba moteriškai. Juk prieš miegą dar daugybę kartų apeiname savo namus kažko ieškodami ar kažką darydami. Todėl, tai yra puikus pasirinkimas su kuriuo drąsiai galėsite gultis į lovą. O, ryte, netikėtai suskambus durų skambučiui, staigiai atsikėlę spėsite atidaryti duris ir negaišite laiko ieškodami drabužių, kuriuos reikės užsivilkti. Jei jau apsisprendėte įsigyti naktinukus ar pižamas turėtumėte žinoti dar kai ką.

Naktiniai ir naktinukai turėtų būti pagaminti iš viskozės, mat ji labai gerai praleidžia orą ir sugeria drėgmę. Nakties metu mes kažkiek prakaituojame, o ši medžiaga užtikrins Jūsų kokybišką miegą. Be abejo, rinkdamiesi miego aprangą turėtumėt nepamiršti, kad jos paskirtis turi būti ne tik graži, bet ir patogi, bei nedirginti odos. Būtent viskozė yra geriausias pasirinkimas moterims perkant naktinukus. Ši medžiaga yra pranašesnė už medvilnę. Apskritai moterims renkantis naktinius, nereikėtų bijoti sintetinės medžiagos, mat dažniausiai ji būna perdirbta ir daug labiau pritaikyta miegui, nei medvilnė.

Jei dar neturite savo miego drabužių, nedvejokite ir įsigykite juos nedelsdami. Juk save palepinti ir papuoši kiekviena moteris nori. Prie to pačio galite savo vyrui padovanoti pižamą ar chalatą. Juk dviese visada smagiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *