Pakrantės namų privalumai ir trūkumai gyvenant prie ežero

pakrantes namai

Daugybė žmonių svajoja gyventi šalia gamtos ar vandens telkinio. Turėti savo privačią erdvę, jaustis laisvai, tačiau, kad ir kaip viskas gražiai ir nuostabiai skambėtų visi šie dalykai be išimties turi tiek privalumų tiek ir trūkumų. Taigi dabar apžvelgsime pagrindinius privalumus ir trūkumus gyvenant name ar kotedže prie ežero šalia Vilniaus.

Trūkumai

Privatumas

Nors Jūs turite didelę erdvę aplink namus, tačiau gyvenant šalia ežero – turistų, ar pavienių ežero lankytojų srautas neišvengiamas šiltuoju sezono metu. Galimai sklindantis motorinių valčių, vakarėlių ir kitokių pasibuvimų prie ežero triukšmas gali trukdyti.

Daugiau namų priežiūros

Ne paslaptis, kad gyvenimas nuosavame name reikalauja daug priežiūros. Namas prie ežero taip pat ne išimtis. Namai prie ežero susiduria su oro daroma žala. Netoli ežero esantis namas turi visuomet pakęsti ore esančią didesnę drėgmę, audras ir rūką. Visa tai gali neigiamai paveikti ne tik namo išorę, bet ir jo vidų, bei visą namo struktūrą. Taigi priežiūra turi būti atliekama reguliariai ir taip pat užtikrinamos kokybiškos medžiagos, statybų metu. 

Erzinantys vabzdžiai

Žmonės nėra vieninteliai, kurie mėgsta gyventi prie vandens. Uodai ir kiti vabzdžiai linkę veistis vandenyje, taigi, jei jūs gyvenate netoli stovinčio vandens telkinio, yra tikimybė, kad turėsite keletą gana erzinančių skraidančių kaimynų. Kita vertus, šiais laikais yra daugybė apsisaugojimo priemonių. 

Privalumai gyvenant prie ežero

Vandens sporto galimybės

Namai prie ežero suteikia Jums daugybę galimybių išbandyti įvairių vandens pramogų, įskaitant nardymą, plaukiojimą su kateriu ar valtimi, vandens slidžių sportą, burlenčių sportą. Tačiau taip pat galite mėgautis ir klasikinėmis vandens pramogomis, tokiomis kaip žvejyba ir kt. Pakrantės Namai yra pritaikyti visiems lūkesčiams.

Alsuojanti ramybė

Neskaitant vasaros sezono, Jūsų namai bus prisotinti ramybės oazės. Turėdami namus prie ežero, turėsite puikią progą atsipalaiduoti, pasikrauti energijos ir pabėgti nuo miesto šurmulio.

Įkvėpimas 

Šalia ežero esanti gamta ir rami aplinka, pasitarnaus žmonėms, kurie mėgsta meninę veiklą. Tai ideali vieta menininkams, kuriems reikia didelio įkvėpimo ir ramybės.

Namas prie ežero yra vertingas turtas

Jeigu kada nors nuspręsite parduoti savo mylimą namą prie ežero, galite būti tikri, kad jis turės didelę vertę ir ateityje.

Aplinka 

Pro langus atsiveriantis gamtos vaizdas – yra jūsų. Tai tikrai geresnė alternatyva, nei  spoksoti į daugiaauščių pastatų langus, esančius priešais jus. 

Gaivus oras 

Kadangi nėra nei didelio eismo, supantis oras paprastai yra daug švaresnis nei oras mieste. Praleidžiant dieną prie ežero, retai yra užuodžiamas dujos ir nuotekos. Tai yra vienas iš didžiausių privalumų, dėl kurio idėja turėti namą prie ežero yra tokia patraukli.

Apibendrintai galime daryti išvadą, kad gyvenimas prie ežero turi tam tikrų privalumų ir trūkumų. Tačiau žinant šių dienų problematikas, gyvenimas gamtoje atneša daugiau malonių akimirkų ir pojūčių, negu gyvenimas arčiau miesto centro. Švarus oras ir graži aplinka – patys didžiausi privalumai.

 

www.pakrantesnamai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *