Vartų pulteliai – smulkmena, suteikianti patogumo kasdieniam gyvenimui

pultelis

Kiekvienas mūsų sprendžiame, į kurias savo gyvenimo sritis investuoti. Vieniems aktualu grožis, kitiems – kelionės ar savišvieta, na, o daliai žmonių svarbiausias, jog kasdienis gyvenimas būtų kuo patogesnis bei komfortiškesnis. Gali būti sunku patikėti, jog tokia, iš pažiūros smulkmena, kaip vartų automatika, gali paversti mūsų kasdienybę kur kas patogesne. Aišku, automatiniai vartai, kaip ir daugelis daiktų, turi visa eilę susijusių priedų, kuriais privalu pasirūpinti. Šiuo atveju automatinių vartų savininkams aktualiu pirkiniu tampa ir  vartų pulteliai. Kas iš tos automatikos, jei nepavyktų pasinaudoti visais pastrosios teikiamais privalumais?

Būtent vartų pulteliai ir yra skirti automatinių vartų  atidarymui nuotoliniu būdu. Kas šio prietaiso nėra išbandę, tikriausiai net negali įsivaizduoti, koks nepamainomas pagalbininkas pastarasis yra. Jums, grįžus po sunkios darbo dienos, nebeteks lipti iš mašinos, atidaryti vartus (tamsa šį procesą dar labiau komplikuoja!), vėl sėstis į mašiną, įvažiuoti į kiemą, uždaryti vartus. Atrodo, vartų darinėjimas – toks paprastas procesas, tačiau, iš tikrųjų, kiek vargo sukeliantis! Tiesa, pamiršome dar paminėti, koks „malonumas“ būna, kai visus minėtus veiksmus reikia atlikti pliaupiant lietui ar sustirusiais nuo šalčio pirštais (pirštinės, aišku, eilinį kartą lemiamu momentu kažkur pasislepia)…

Jei namuose ar darbe yra kelios automatinės sistemos (ne tik kiemo, bet ir garažo vartai, ruloninės žaliuzės, šlagbaumas pakeliamas ir panašiai), visas jas valdyti galima (ir rekomenduojama – dėl jau minėto komforto) tuo pačiu vartų pulteliu. Specialistai, kurie įrenginėjo jums vartus (ar bet kuri kita firma, teikianti tokią paslaugą), susies vartų pultelius su visais pageidaujamais valdyti įrenginiais. Tiesa, pravartu pasinaudoti vartų ekspertų siūloma gudrybe. Vartų pulteliai namuose turėtų būti keli, na, bent jau du: vieną pametus, niekada neteks griebtis už galvos ir pulti į paniką.

Tiek automatiniai vartai, tiek vartų pulteliai turėtų būti įsigyjami iš patikimų pardavėjų, priešingu atveju, susidūrus su nenumatytais nesklandumais, rizikuojama minėtais daiktais nusivilti (ir visai nepelnytai!). E-vartai.lt – patikimas partneris, bendradarbiaujantis su žinomiausiais šios prekių grupės gamintojais ir galintis savo klientams pasiūlyti kokybiškus automatinius kiemo bei garažų vartus ir jų valdymo įrangą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *