Padėkite išsirinkti sofą

Kai sofos internetu tokios pigios, norisi ją nusipirkti kuo greičiau. Praėjusį kartą rašiau apie tai, kaip man sekasi rinktis fotelį, o šį kartą parodysiu, kas gero yra su sofomis. Padėkite man išsirinkti, nes visos sofos internete man atrodo ir gražios, ir panašios, todėl nebežinau, kokios iš tikro labiausiai noriu. Štai keletas apibūdinimų. Ir lauksiu iš jūsų komentarų, žinių. Padėkite išsirinkti.

sofa

Geltona

Net nepagalvočiau, kad tokios sofos internetu išvis būna parduodamos. Bet čia turbūt tokia parduotuvė, kurioje gali rasti visiškai visko, net ir to, ko absoliučiai nesitikėjai. Todėl ir sofos internete negaliu tuojau pat išsirinkti bei parsivežti namo. Na, pasakykite, ką galvojate apie šią geltoną gražuolę. Mane žavi tai, kad ji yra labai paprasta ir tuo pačiu metu stilinga. Taip, kaip pas kokius skandinavus. Taigi, kaip gali nenorėti turėti tokios sofos, juk tai padeda kurti minimalistinį dizainą. Na, ir žinoma, jos kaina. Ji tikrai velniškai pigi. O su pigiu daiktu juk norisi iškart pasibūti ir ilgiau. Iškart norisi sužinoti, kas su ja negerai, jeigu kitos sofos internetu daug brangesnės. Gali būti, kad geltonoji pigesnė, nes yra paskutinė iš kokios nors senesnės kolekcijos. O gal yra ir kita priežastis, kurios nežinau. Tačiau žinau, kad man ji puikiai derėtų namie, kur yra ir tokia mažutė pagalvėlė, ir labai graži žalia vazoninė gėlė. Taigi, sunku atsisakyti būtų, ar ne.

Minkštas kampas

Nors kokybiskos sofos visada yra kažkoks klasikinis variantas, tačiau mane taip pat kartais vilioja ir minkštų baldų, ypač, minkšto kampo noras. Atrodo, juk taip patogu tiesiog ištiesti kojas ant to kampo. Tuo labiau, kai esi pavargęs, kai atsineši puodelį arbatos, sausainių, kokį nors lengvą skaitinį. Taip, tam tokia patogi sofa – kampas ir yra reikalinga. O paskui galima iš jos ištiesti ir miegamojo lovą, jeigu turi kokį svečią. Aišku, svečiai mūsų neišrankūs, dažniausiai pasitenkina ir paklode, patiesta tiesiai ant žemės. Tačiau gal ateis laikas, kada tokių paprastų sprendimų ir neužteks, kada atrodys, reikia kažko daugiau. Tas minkštas kampas, kurį nusižiūrėjau, yra spindinčios violetinės spalvos. Tokios, kokios yra ir mūsų siena. Taip pat jis turi keistus nedidelius baltus kutus, kurie iškart šį baldą padaro kažkokiu karališku, tarsi kilmingam žmogui skirtą. Tarsi tai būtų karališkoji violetinė spalva ir tokie balti kutai.

Sniego balta

Manau, kad nedažnai daromas toks sofų užsakymas, kai norima šios sniego baltos sofos. Paprastai prašoma kažko praktiškesnio. Tačiau štai ir aš užsinorėjau būtent šios baltos ir lengvos sofos, nes kažkodėl man atrodo, kad būtent su ja aš būčiau laimingesnė. Tada reikėtų ir daugiau tokių baldų, kurie pasižymėtų visišku lengvumu. Manau, kad prie sniego baltumo sofos taip pat labai gerai tiktų ir koks nors pintas staliukas. Galėtų būti ir kiti baldai su kažkokiais panašiais akcentais, kai svarbiau būtų jau ne pati spalva, o tiesiog kažkokie mediena, iš kurios galėtų būti pagaminti šie baldai. Tikiuosi, visi liktų patenkinti. Tačiau reikėtų ir labai saugoti tokią sofą, nes net ir atsisėdus su dažančiais tamsiais džinsais, ant jos galėtų likti dėmių. Visgi siūlyčiau sėdėti ant jos taip, kol ji susidėvės. Negaliu pakęsti, kai žmonės primėto kažkokių baisių celofanų, ir neleidžia sėdėti ant paties baldo, kad jo neva nesupurvintum.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *