Laiptų turėklai – patarimai kaip ir kokius pasirinkti

laiptu tureklaiĮrenginėjant namų interjerą ar eksterjerą dažnai tenka spręsti laiptų gamybos problemą – nuo jų projektavimo subtilybių iki vietos patalpoje; nuo puošybos elementų iki medžiagos pobūdžio – pasirinkimo procesas gali būti ilgas ir net varginantis. Tačiau yra vienas dalykas, apie kurį dažnai, deja, pamirštama, tačiau kuris yra ypač svarbus montuojant laiptus. Tai – jų turėklai.

Laiptu tureklai yra nemažiau svarbus elementas už pačius laiptus. Jų pasirinkimas platus, o pobūdis priklauso tik nuo jūsų individualių poreikių: stikliniai, mediniai, metalo… Pasirinkimas begalinis! Tačiau kaip nuspręsti, kurie gi laiptu tureklai – mediniai, stikliniai ar metalo turėklai – yra tinkamiausi būtent jūsų interjere ar eksterjere? Mediniai laiptu tureklai – populiariausias pasirinkimas, tuo tarpu kiti laiptų turėklai (metaliniai), kai kuriais atvejais yra daug stilingesnis pasirinkimas. Norint priimti sprendimą reikia įvertinti du dalykus: biudžetą ir vietą bei laiptus, ant kurių bus montuojami turėklai.

Jei laiptu tureklai yra montuojami lauke, tureklai lauko laiptams turėtų būti montuojami tik iš tvirtų medžiagų, be to, pageidautina kad jie būtų atsparūs korozijai bei drėgmei. Lauko laiptų turėklai taip pat turėtų būti priderinti prie viso namo ir jo aplinkos dizaino, t.y. jei aplinkoje dominuoja medis, vargu ar pasirinkti lauko laiptams metalinius turėklus yra pats geriausias sprendimas.

Montuojant laiptus namo viduje, dažnai susiduriama su situacija, kai klientai patys nežino, kokių laiptų jie nori, kokie tureklai jiems būtų priimtiniausi ar kokios laiptų turėklų detalės jiems reikalingos. Jei jums sunku apsispręsti, kaip turėtų atrodyti Jūsų laiptu tureklai – senukai ar kitas prekybos centras siūlo ypač platų detalių laiptams pasirinkimą. Laiptu ornamentų ir detalių (pavyzdžiui, statramsčių ar tvorelių)  asortimentą galite apžiūrėti internete ar gyvai, parduotuvėje, kataloguose. Laiptu detalių pasirinkimas yra svarbus momentas, tad negailėkite tam laiko.

Kas dar glumina užsakovus, kai užsakomi laiptu tureklai? Kaina. Dažnai piktinamasi, kad gamintojai, pardavėjai ir net gi montuotojai kainas kelia nepagrįstai. Galbūt nustebsite, bet veiksnių, lemiančių kiek gi kainuos laiptu tureklai, yra labai daug ir jie tikrai nėra laužti iš piršto. Laiptų turėklai – sudėtingas konstruktas, kurio kainą lemia medžiagos, sudėtingumas ir net gi montuotojo patirtis. Tas pats veiksnys dažniausiai yra lemiamas ir sprendžiant kaip gi atrodys užsakomi laiptų turėklai. Kaina čia ir vėl, turi lemiamą svorį. Visgi specialistai teigia, kad priimant galutinį sprendimą, kurie gi laiptų turėklai Jums yra priimtiniausi, verta suvokti, jog sutaupius dabar, ateityje gali tekti mokėti žymiai daugiau už nekokybiškų ar nepatinkančių turėklų keitimą.

Galiausiai, kur kreiptis norint užsakyti laiptų turėklus? Laiptų turėklai  gali būti įsigyjami ar užsakomi visoje Lietuvoje. Pasirinkimas tikrai platus – laiptu tureklai vilniuje, laiptu tureklai alytuje, laiptu tureklai kaune, laiptu tureklai klaipedoje – tureklai gali būti užsakomi visoje šalyje. Visgi patartina, kad tureklai būtų užsakomi arčiau Jūsų namų ar objekto, kuriame jie bus montuojami. Taip pavyks išvengti dėl transporto kaštų galinčių išaugti kainų.

Laiptu tureklai – svarbi Jūsų namų interjero ar eksterjero detalė. Ją renkantis svarbu tam skirti laiko ir atidžiai priimti galutinį sprendimą. Svarbu prisiminti ir gerai įvertinti kelis dalykus: vietas, kur gali būti užsakyti ar įsigyti laiptu tureklai (senukai ar bet kuris kitas prekybos centras veikiantis Lietuvoje); išlaidas, patiriamas kai užsakomi laiptu tureklai (kaina priklauso nuo medžiagų, gamintojo, montuotojo ir pan.); papildomų turėklų elementų išsirinkimo bei užsakymo svarbą (laiptų turėklų detalės).  Apsvarstę ir įvertinę šiuos aspektus galite būti tikri, kad jums pavyks priimti gera, tinkamą ir, svarbiausia, patinkantį sprendimą! Nes geriausia investicija į jūsų saugų, jaukų ir stilingą interjerą yra laiptų turėklai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *