Nuotekų valymo įrenginiai yra be galo svarbūs tiek namams, tiek kitokios paskirties statiniams. Nuotekų valymo procesas gali būti itin paprastas, arba sudėtingas, priklausomai nuo to, kokius teršalus teks valyti ir nuo teršalų kiekio. Taigi šio prietaiso nepriekaištingas darbas gali užtikrinti, jog namai bus jaukūs ir kvepiantys. Tik kokybiškas nuotekų valymo įrenginių montavimas gali suteikti tokias garantijas.
Dažnai tenka išgirsti – ar verta nuotekų valymo įrenginių montavimą atlikti savarankiškai? Meistrai atsako – tikrai nepatartina. Šis procesas reikalauja ne tik laiko ar specialios įrangos, įrankių, bet ir svarbiausia – profesionalių žinių bei įgūdžių. Todėl visada verta teikti pirmenybę šios srities profesionalams. Kitaip greitu laiku nuotekų valymo įrenginių montavimą gali tekti perdaryti. Patikėkite, tai atims ir laiko, ir lėšų daug daugiau nei montuojant naują.
Pateiksime keletą svarių priežasčių, kodėl valymo įrenginių montavimą patikėti profesionaliems meistrams išties verta ir nepatirsite jokių nuostolių:
- Visų montavimo etapų kokybė bus pati aukščiausia.
- Montavimo darbai užtruks vieną dieną, na, esant, kažkokioms specifinėms sąlygoms, dvi dienas.
- Darbai atliekami jums patogiu laiku.
- Jums nereikės turėti jokių prietaisų ar priemonių, viskuo pasirūpins meistrai.
- Sutaupysite pinigų, nes kokybiškas montavimas užtikrins ilgalaikį prietaiso veikimą.
- Darbams suteikiama garantija.
Galiausiai apie tai, kokius etapus apima nuotekų valymo įrenginių montavimas. Pirmiausia – paruošiamieji darbai. Norint sumontuoti nuotekų valymo įrenginį, pirmiausia reikia iškasti duobę, kurios dydis turi atitikti gaminio matmenis. Toliau seka įkėlimas. Kai įsitikinama, kad atitekėjimo ir ištekėjimo vamzdžiai yra tinkamo gylio bei nuolydžio, į duobę įkeliamas nuotekų valymo įrenginys. Labai svarbu užtikrinti, kad nuotekų persipylimo slenksčio padėtis būtų horizontali, priešingu atveju, įrenginys negalės kokybiškai funkcionuoti. Taigi, be reikiamos patirties ir žinių šiame etape neišsiverstumėte niekaip. Trečias žingsnis – užpylimas. Šiam tikslui naudojamas iš anksto atvežtas smėlis. Jis pilamas 20 – 30 cm storio sluoksniais bei sutankinamas vibro plokšte, esant poreikiui, smėlis sudrėkinamas. Tuo pačiu metu į įrenginį palaipsniui pilamas ir vanduo. Ir galiausiai – paleidimas. Šis procesas reikalauja specialios įrangos ir įrankių. Tad visada verta teikti pirmenybę šios srities žinovams.