Mini rekuperatoriai puikus sprendimas norint palaikyti tinkamą namų vėdinimą

Kad buvimas namuose iš tiesų būtų kokybiškas, juose reikalingas geras patalpų vėdinimas. Bet jis turėtų būti komfortiškas, kad nereikėtų atidarinėti langų pačiu šalčiausiu laikotarpiu ir išleisti visą namuose sukauptą šilumą. Taip ne tik švaistysime pinigus, bet ir gero rezultato nepasieksime, nes tinkamas oras namuose susidaro beveik nuolatos vėdinant patalpas. Tad jei nenorite turėti nepatogumų, bet namuose jaustis komfortiškai, tuomet puikus sprendimas yra mini rekuperatoriai.

Tinkamiausias būdas vėdinti patalpas

Puiku, jeigu gyvenama tokioje klimato juostoje, kur beveik visus metus šviečia saulė, galima vaikščioti trumpomis rankovėmis ir apie šaltesnius orus net nekyla mintis. Galbūt ten vėdinimo sistema nėra reikalinga, nes nuolatos galima praverti langus ir oras patalpose visada cirkuliuoja. Tačiau to negalima pasakyti apie mūsų klimatą. Galbūt vasarą dar pavyktų patalpas vėdinti anksčiau minėtu būdų, bet šaltuoju laikotarpiu tai tikrai sunku padaryti. Tad jei norite kad namuose oras visuomet būtų gaivus, nesiveistų pelėsis, nebūtų didelės drėgmės galima rinktis įvairius prietaisus. Bet kaip žinia, vieniems jų reikalingas sudėtingesnis montavimas, o kai kur jo fiziškai neįmanoma sudėti. Tad realiai, bet kokiu atveju, jei sudėtingesnės konstrukcijos prietaisai nėra pritaikomi jūsų gyvenamajame name, tuomet puikiai galima prisitaikyti mini rekuperatorių.

Kas geriau mini rekuperatorius ar rekuperacinė sistema?

Mini rekuperatoriai yra žymiai paprastesni prietaisai nei rekuperacinės sistemos, tad jie gali būti sumontuoti praktiškai visuose namuose, net jau ir pastatytuose. Aišku, jeigu norite rinktis efektyvumą, tuomet geriau galvoti apie rekuperacinę sistemą, bet svarbu paminėti, kad mini rekuperatorius puikiai atlieka savo funkcijas. Be to, jis yra  žymiai pigesnis už pastarąją. Tad rekuperacinė sistema yra žymiai sudėtingesnė. Ji susideda iš labai daug komponentų, ko nepasakysi apie mini rekuperatorius. Ir minėta sistema įrenginėjama naujuose, dar nebaigtuose statyti namuose.

Pagal ką rinktis mini rekuperatorių?

Renkantis šį prietaisą turite atsižvelgti į nemažai kriterijų, tai yra kokio dydžio patalpos turės būti vėdinamos, kiek asmenų gyvena namuose, koks vėdinimas reikalingas, tai yra nuolatos ar tik tam tikrais laikotarpiais. Aišku, renkantis tokius prietaisus svarbus atsižvelgti į kainą. Per daug pigūs mini rekuperatoriai gali būti ne tokie kokybiški, kaip brangesni, nes jie tikėtina bus sumontuoti iš pačių pigiausių medžiagų, kurios reikiamo darbo tikrai neatliks gerai. Geriausia atkreipti dėmesį į vidutinę kainą, tai turėtų būti atsvara.

Viena mintis apie „Mini rekuperatoriai puikus sprendimas norint palaikyti tinkamą namų vėdinimą“

  1. Puikus straipsnis. Galėtų būti daugiau informacijos apie pačius produktus, kuriuos rekomenduojate.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *