Nauji butai Vilniuje: kokį rajoną rinktis?

nauji butai VilniujeNaujakurius kiekvienais metais vis labiau traukia moderni Lietuvos sostinė – Vilnius. Čia knibždėte knibžda naujų galimybių, savirealizacijos ir darbo pasiūlymų. Todėl tiek jaunos, tiek brandaus amžiaus šeimos puikiai vertina Vilnių, kaip nuolatinę gyvenamą vietą ir dažnai renkasi kurti savo ateitį būtent čia. Nauji butai Vilniuje įvairiuose rajonuose dygsta kasmet, nuolat pasiūlydami vienas už kitą modernesnius ir patogesnius sprendimus.

Dažnai naujakuriams kyla klausimas: kurį mikrorajoną Vilniuje rinktis ir kur geriausiai įleisti šaknis, kad vėliau netektų gailėtis? Tiesą sakant, apie vienareikšmišką atsakymą kalbėti būtų sunku, mat rajono pasirinkimas turėtų priklausyti nuo to, ko tikitės ir ieškote savo naujam būstui.

Pramogų ir aktyvumo mėgėjai

Tiems, kurių niekada nenuvargina miesto triukšmas ir kuriems širdžiai mielas yra centro judesys, tikrai verta rinktis gyventi sostinės centre. Pastaruoju metu nuolat nauji butai Vilniuje dygsta tiek Senamiestyje, tiek Užupio rajone, kuris taip pat pasižymi centro ypatumais. Kuo gerai gyventi tokioje vietoje? Jūs visuomet  būsite įvykių sūkuryje, Jums panosėje vyks visi renginiai, lengvai ranka pasiekiamos šauniausios pramogos bei arti įsikūrę didžiausi prekybos centrai. Tai vieta tikriems miesto mylėtojams, kurie kitur nė negalėtų jaustis laimingi.

Racionalūs pragmatikai

Yra žmonių, kuriems Vilnius labai patinka, tačiau jiems priimtiniausi gyvenimo variantai, kurie nėra  per daug nukrypę į kraštutinumus. Dažniausiai tokie žmonės renkasi įsigyti naujus butus per daug nuo centro nenutolusiuose rajonuose, kur patogiai išsidėstę svarbiausios įstaigos, tokios kaip prekybos centras, mokymo įstaigos, gydymo įstaiga ir gaisrinė. Šiems žmonėms svarbiausia – patogumas ir praktiškumas. Jiems nereikia  ilgai važiuoti į darbą ir blaškytis kamščiuose, tuo tarpu vaikams iki mokyklos lengva nukeliauti ir pėsčiomis. Tokiems žmonėms puikiai tinka Karoliniškių, Lazdynų, Žirmūnų, Naujamiesčio, Perkūnkiemio, Justiniškių rajonai, iš kurių iki centro galima atvykti vos per 15-20 minučių.

Ramybės mylėtojai

Esama ir tokių Vilniaus gyventojų, kuriems nauji butai Vilniuje labai patinka, tačiau tik tuo atveju, jei gyvenimas bus kiek atokiau nuo miesto šurmulio. Dažniausiai tokie žmonės renkasi Pilaitės ar Antakalnio mikrorajonus, o kartais ir Vilniaus rajono gyvenvietes, kur galima atitrūkti nuo miesto skubėjimo, pamiršti apie kamščius  ir mėgautis ramybe. Dažniausiai tokie rajonai turi stiprias bendruomenes, organizuoja renginius gyventojams ir gyvena savo jaukų ir ramų gyvenimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *