Miegamojo įrengimo taisyklės

Miegamasis – tai poilsio erdvė, kurioje ypač svarbus jaukumas ir komfortas. Tai užtikrina puikią nuotaiką, pabudus ryte, o taip pat ir gerą poilsį po sunkios dienos. Pateikiame esmines taisykles, kurių svarbu laikytis, įsirenginėjant miegamąjį.

Raminanti spalvų paletė

Raminanti neutralių spalvų paletė yra ideali šiam kambariui. Tai padeda sukurti raminančią, jaukią ir atpalaiduojančią atmosferą. Šviesūs pasteliniai atspalviai čia puikiai tinka. Rekomenduojama rinktis šiltos mėlynos, žalios ir gelsvas spalvas. Jos padės sukurti harmoningą ir raminančią erdvę.

Išsirinkite tinkamą čiužinį

Nors lova – tai pagrindinis miegamojo baldas, tačiau įsirenginėjant šį kambarį reikia skirti dėmesio ne tik pačios lovos, bet ir čiužinio kokybei. Tinkamo čiužinio pasirinkimas svarbu ir gerai miego kokybei ir jūsų sveikatai. Tad atkreipkite dėmesį į jo savybes, kokybę ir išsirinkite sau tinkamiausią variantą. O tai galite padaryti neišeidami iš namų: čiužiniai internetu puikus sprendimas taupantiems laiką.

Trumpai apie interjerą

Miegamasis turėtų atrodyti jaukus, paprastas ir elegantiškas, nepriklausomai nuo to, kokį dekoravimo stilių pasirinksite. Kad būtų patogu judėti, palikite mažiausiai metro atstumą tarp lovos ir šoninių sienų ar didelių baldų bei mažiausiai pusę metro tarp lovos ir mažesnių baldų, tokių kaip stalas ar komodos.

Įrengiant miegamąjį naudokite tik svarbiausius baldus. Neperkraukite kambario tuo, kas šiame miegamajame visiškai nėra reikalinga. Būtiniausia yra lova, vienas ar du naktiniai staliukai ir komoda ar spinta. Aksesuarų čia turėtų būti kuo mažiau. Išsirinkite vieną gražų meno kūrinį, padėkite keletą šeimos nuotraukų, neutralių spalvų pagalvėlių, gėlių ar žvakių ir to užteks.

Elektros prietaisams – čia ne vieta

Miegamasis kambarys yra skirtas atsipalaiduoti. Čia rekomenduojama atsisakyti televizoriaus, kompiuterio ir kitų dėmesį blaškančių prietaisų. Be to, yra manoma, jog jų skleidžiamos elektromanetinės bangos gali stipriai pabloginti miego kokybę, sumažinti gebėjimą susikaupti ir netgi pakenkti sveikatai. Tad svarbu, jog jūsų miegamasis būtų skirtas tik poilsiui ir jokiu būdu ne pramogoms ar darbui prie kompiuterio.

Laikydamiesi šių taisyklių sukursite miegamąjį, kuriame niekas neblaškys jūsų dėmesio ir vyraus rami atmosfera. Taip galėsite susikoncentruoti tik į poilsį ir atsipalaiduoti po sunkios dienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *