Lengvai transformuojamas vaiko kambarys – modernūs sprendimai

Daugeliui tėvų yra iššūkis sukurti modernų vaiko kambarį, kurį jam augant būtų lengva keisti ir pritaikyti. Pagrindinis vaikų kambarių dekoravimo tikslas yra sukurti įdomią ir patinkančią vaikui funkcionalią erdvę. Pateikiame keletą patarimų, kaip sukurti ilgaamžį vaiko kambarį, kurį pamilsite ir jūs, ir jūsų atžalos.

Rinkitės kokybišką pagrindą

Norint jog vaiko kambario baldai būtų ilgalaikė investicija, juos reikia rinktis labai atidžiai. Tad pagrindiniai kambario baldai, tokie kaip lova, spintos, stalas, turėtų būti ypač kokybiški, jog tarnautų ilgą laiką. Pavyzdžiui, kokybiškos ir minkštos lovos vaikams pasirinkimas – labai atsakingas sprendimas. Ji turėtų būti ne tik išvaizdi, tačiau ir pagaminta iš kokybiškų medžiagų bei patogi vaikui.

Taip pat, atkreipkite dėmesį į pagrindinių baldų funkcionalumą ir talpumą. Šiuo atveju, gera idėja – dėžė ar stačiai po lova. Tai puiki galimybė sudėti nedažnai naudojamus, tačiau vis tiek reikalingus daiktus, tokius kaip žieminius drabužius vasaros sezonu, ar patalynę. Be to, rinkitės talpias spintas – su laiku vaiko daiktų vis daugės. Ir, žinoma, nepamirškite kokybiškų grindų. Vaikai augdami daiktų tikrai netausoja: jie bėga griūva, mėto daiktus ir raižo paviršius. Tad rinkitės tokią grindų dangą, kurią būtų sunku pastebimai pažeisti.

Spalvų paletė

Pasirinkite neutralias sienų ir pagrindinių baldų spalvas, kurios niekada neišeis iš mados. Tam puikiai paprasti, klasikinių atspalvių baldų komplektai: vyšnių, ąžuolo ir baltos spalvų, o sienas rinkitės šviesių atspalvių. Ypač venkite ryškių spalvingų baldų, kurie vaikui greitai atsibos, ar jam paaugus taps tiesiog per vaikiški.

Aksesuarai sukurs kambario nuotaiką

Smagią ir linksmą kambario nuotaiką kurkite spalvingomis interjero dekoracijomis. Pavyzdžiui, galima pridėti spalvotų pagalvėlių bei pakabinti vaikišką gėlytės ar mašinos formos šviestuvą. Taip pat išrinkite spalvotas užuolaidas bei kilimą.

Be to, spalvingumo vaiko kambariui suteiks žaismingi sienų lipdukai, o juos nuklijavus neliks jokių žymių. Juk galbūt šiandien vaikas pageidauja kambario su dinozaurais, tačiau po savaitės ar mėnesio jis norės, kad jis būtų išpuoštas astronomijos ar futbolo akcentais. Vaiko norai keičiasi labai greitai, todėl lipdukai labai patiks jūsų atžalai: jis turės galimybę laikas nuo laiko atnaujinti savo kambarį mėgiamais paveiksliukais įvairiausių lipdukų dėka. O ir jums tai bus praktiškas, daug investicijų nereikalaujantis sprendimas.

Taigi, sukurkite tokį kambarį, kuris sėkmingais atlaikys laiko išbandymus. Neutralus kambario stilius bus universalus, nepabostantis ir ilgaamžis, o naudodami linksmus aksesuarus sukursite smagią vaiko erdvę!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *