Ko vertėtų nepamiršti įrengiant paauglio kambarį?

Paauglio kambario įrengimas gali būti sunkus procesas, nes tikėtina, kad tiek jūs, tiek jūsų atžala turės skirtingas nuomones, kaip viskas turi atrodyti. Reikia atrasti pusiausvyrą tarp paauglio norų, vietos atskleisti save, bendro jūsų namų interjero ir finansinių galimybių. Tinkamai įrengtas jaunuolio kambarys turi atlikti įvairias funkcijas: būti vieta atlikti namų darbus, leisti laiką su draugais, ilsėtis ir, žinoma, miegoti. Nesvarbu, ar ieškote patarimų kaip sukurti jaunatvišką kambarį, ar kaip rasti kompromisą su jau beveik suaugusiu savo vaiku, jums gali padėti šiame straipsnyje pateikiami patarimai.

Išsirinkite kambario temą

Kaip ir rengdami vakarėlį, taip ir dekoruodami kambarį, lengviau tai padarysite turėdami temą. Pagal ją bus daug lengviau panaudoti ir parinkti tinkamas detales kambariui. Pasikalbėkite su paaugliu ir nuspręskite, kokią atmosferą turi kurti kambarys. Galbūt norite pabrėžti meilę muzikai ar aistrą krepšiniui? O gal miegamajame turėtų atsispindėti kelionių nuotykiai? Taip ne tik suplanuosite būsimą kambario interjerą, bet ir geriau pažinsite savo vaiką.

Kambarys – ne tik poilsio vieta

Kaip ir buvo minėta pradžioje, paauglio kambarys turi atlikti keletą funkcijų. Jis turėtų būti patogi vieta mokytis ir ilsėtis. Taip pat svarbu sukurti malonią erdvę leisti laiką su draugais. Padėti tai padaryti gali kokybiškos sofos lovos. Lova, kuri dienos metu tampa sofa – puikus sprendimas norint įnešti gyvumo ir pokyčių kambaryje skirtingu paros metu.

Palikite vietos pokyčiams

Norėdami neatsilikti nuo daugybės paauglystės fazių ir apsisaugoti nuo kasmetinio kambario renovavimo, parinkite kambariui neutralią bazę. Ją gali sudaryti neutrali komoda, spinta ar neryškių spalvų sienos. Visa tai leis metams bėgant keisti kambarį ir parinkti įvairius stilius vien tik pakeičiant smulkias kambario detales. Tokiu būdu paliksite vietos jauno žmogaus kūrybai. Spalvingi plakatai ar nuotraukos su draugais? Ryškios pagalvėlės ar senovinės statulėlės? Laisvė rinktis ir keisti.

Šie patarimai padės pradėti paauglio erdvės atnaujinimo darbus. Nepamirškite kalbėtis su būsimu kambario gyventoju ir atsižvelgti į jo norus. Ši veikla ne tik padės atnaujinti, pakeisti kambarį, bet ir geriau pažinti vienas kitą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *