Patarimai planuojantiems gauti paskolą namo statybai

               Būsto paskolos pirkimas be finansinio planavimo yra tarsi fotografavimas tamsoje. Galų gale jausitės priblokšti visų išlaidų, kurių neatsižvelgėte, kartu su būsto paskolos mokėjimais. Tinkamas finansinis planavimas padės ne tik geriau tvarkyti išlaidas, bet ir įgyvendinti svajonę įsigyti būstą. Pateikiame kelis protingus patarimus, kurie padės geriau planuoti finansus, prieš pasirenkant būsto paskolą.

               Sumažinkite skolos ir pajamų santykį. Svarstydamos jūsų būsto paskolos paraišką, finansų įstaigos dažnai atidžiai stebi jūsų skolos ir pajamų santykį. Jūsų mėnesinės skolos, priskiriamos jūsų mėnesinėms pajamoms, yra geras būdas įvertinti jūsų mokėjimo galimybes. Taigi sumažinkite savo kreditinės kortelės likutį kuo mažiau ir konsoliduokite skolas į mažesnes mėnesines įmokas.

               Paskolos suma: Šiuo metu jūs gaunate 80% turto vertės kaip paskolos sumą. Jums reikia susitarti dėl 20% pradinio įnašo. Ši suma neturėtų būti didinama skolinant . Tiesą sakant, patartina turėti bent 40% pradinį įnašą iš santaupų, kad paskola jums nebūtų didelė našta. Parodykite geriausią savo elgesį kreditų srityje. Tai, kaip jūs anksčiau tvarkėte skolą, yra geriausias finansų įstaigų rodiklis, rodantis, kiek atsakinga būsite už skolas ateityje. Praleisti mokėjimai ar kolekcijose esančios sąskaitos suteiks jiems pauzę. Pagalvokite, koks patikimas buvote skolininkas. Geras kredito balas suteikia jums daug privalumų, tokių kaip maža palūkanų norma, didesnė paskolos suma, greitesnis paskolos patvirtinimo procesas ir ilgesnis grąžinimo laikotarpis.

                Ivertinkite visas galimybes prieš pasiemant paskolą. Jei tai sunku padaryti pačiam, yra daug specialistų kurie jus nukreips geresne linkme. Geriau pasitarti ir nedaeyti finansinės klaidos ateityje, kuri lems jūsų finansinę padėti. Puiki konsultacija jums atvers daugiau galimybių ir suteiks puikių žinių paskolos ėmimo srityje https://kku.lt/paskolos/paskola-namo-statybai/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *