5 svetainės interjero mados, kurios visada bus aktualios

Interjero dizaino tendencijos keičiasi bent kartą per sezoną. Visus vilioja naujienos, besikeičiantys populiarūs dalykai, tačiau kas keletą mėnesių keisti kambarių planą ir juose esančius daiktus – tikrai ne kiekvieno kišenei. Tačiau kiekvieną kartą pasikeitus interjero madoms nebūtina kardinaliai pakeisti ir kambarį. Svarbu susikurti klasikinį svetainės interjerą, prie kurio vėliau galėsite derinti naujus daiktus su jau turimais, taip kurdami savitą, tačiau stilingą įvaizdį. Štai keletas klasikinių ir lengvai su naujais daiktais suderinamų svetainės interjero detalių.

1. Kilimai

Svetainės dažniausiai neįsivaizduojame be kilimo. Jūsų kambario erdvė gali atrodyti niūri ir šalta, tačiau įsigiję tokį aksesuarą pakeisite kambario estetiką ir suteiksite papildomo jaukumo. Kilimėlių galite rasti įvairių ir kiekvienas iš jų kurs skirtingą nuotaiką kambaryje. Įvairiomis tekstūromis ir medžiagomis pasižyminčių aksesuarų derinimas yra madingas ir dar ilgai toks bus. Ant didelio vienspalvio ir sunkaus kilimo netgi galite uždėti mažesnių spalvotų kilimėlių – tokiu būdu suteiksite savo kambariui lengvumo ir žaismingumo.

2. Galerija ant sienų

Svetainėje dažnai kabiname ar padedame įvairių mums brangių nuotraukų. Norėdami tikslingai išnaudoti erdvę ant kambario sienų kurkite asmeninę galeriją. Ją galite pildyti nostalgiškomis fotografijomis ar meno kūriniais. Įsigykite vienodo dizaino, skirtingų dydžių rėmelius ir derinkite jų išdėstymą tarpusavyje. Tarp nebus dviejų vienodų, todėl žiūrėti į juos bus įdomu ir taip sukursite vizualinę intrigą. Nesvarbu, ar tai šeimos nuotraukos, ar muziejaus patalpas primenanti kolekcija – sienos galerija išliks madinga visada.

3. Minimalizmas

Nors dauguma mėgstame kūrybiškas erdves ir eklektišką interjerą, tačiau yra vienas dizainas, kuris niekada nepabos – minimalizmas. Jis švarus, neapkrautas ir nesenstantis. Nors netvarkingos, daiktų pilnos erdvės buvo siejamos su intelektu, ilgiau pabuvus tokioje aplinkoje paprastai padidėja streso hormono kiekis. Pažvelgus į minimalistinę erdvę skatinamas ramybės ir šviesumo jausmas. Taigi neapkraukite svetainės nereikalingais daiktais.

4. Vienspalvis įvaizdis

Jei norite pabodusį svetainės interjerą paversti įspūdinga erdve – naudokite vieno atspalvio dažus. Baltos ir smėlio atspalvių yra daug ir jie puikiai dera tarpusavyje. Jais papuoštos sienos akimirksniu pavers kambarį švariu ir šviesiu.

Tiesa, spalvos svarbios ne tik dažant sienas. Svetainė, kurioje dominuoja monochrominės spalvų sienos ir akcentai,  visada bus patraukli akiai. Tokiam kambariui gyvumo galima suteikti įsigyjant neutralių akcentų ir juos sluoksniuojant nespalvotame fone. Tam puikiai tiks auksiniai, sendinto žalvario, žolės, džiuto ar marmuro tekstūros elementai.

Kurdami savo svetainę neapsiribokite vien minimalistiniu monochrominiu įvaizdžiu. Nepamirškite, kad  teisingai pasirinkti kambario akcentai gali suteikti kambariui išskirtinę nuotaiką. Tobulu akcentu gali tapti ir sofa lova, kuri ne tik bus graži, bet ir praktiškai panaudojama apsilankius svečiams. Sofą savo svetainei patogiai išsirinkti galite čia: https://www.magresbaldai.lt/baldai/sofos/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *