Kemperių nuoma unikaliai kelionei ant ratų

kemperis

Kelionė kemperiu – tai visiškai unikali patirtis, kuri yra nepanaši į jokį kitą keliavimo būdą. Todėl šiandien vis daugiau žmonių savo atostogas nusprendžia praleisti kelionėje ant ratų, gyvendami ir keliaudami kemperyje, kuriame yra visi būtiniausi patogumai.

Žinoma, nusprendus leistis į kelionę kemperiu, yra reikalinga ir kemperių nuoma Kaune, Vilniuje ar bet kurioje kitoje Lietuvos dalyje, iš kurios jūs planuojate pradėti savo kelionę. Todėl jei nusprendėte išbandyti keliavimą kemperiu, turėtumėte atsižvelgti į kelis praktiškus patarimus.

Nuspręskite, kokio modelio kemperis būtų idealiausias pasirinkimas

Kemperių nuomos bendrovės šiandien savo klientams gali pasiūlyti labai platų skirtingų kemperių modelių asortimentą. Todėl prieš nuspręsdami, kokį kemperio modelį jūs pirmą kartą nuomositės, turėtumėte atidžiai įvertinti ne tik jų siūlomą funkcionalumą, tačiau taip pat atsižvelgti ir į kemperių gabaritus. Be to, reikėtų iš anksto pasidomėti ar konkretus kemperis nepasižymi specifiniu valdymu, kuris nėra būdingas kitoms transporto priemonėms.

Pasinaudokite kempingų žemėlapiu

Rinkdamiesi kemperį nuomai, būtinai pasinaudokite internetu ir peržiūrėkite kempingų žemėlapį – tai yra svarbu tiek tuomet, kai yra keliaujama tik po Lietuvą, tiek ir tuomet, kai yra leidžiamasi į tolimesnes keliones po įvairias užsienio šalis. Iš anksto žinodami, kur galėsite apsistoti nakvynei, suteiksite savo kelionei gerokai daugiau sklandumo ir ramybės. Be to, tai leistų jums numatyti ir tikslesnį biudžetą, kurio galėtų prireikti jūsų laukiančiai kelionei.

Išsiaiškinkite, kiek kilometrų kemperiu galite nukakti per parą

Kai yra naudojamasi transporto priemonių nuomos paslaugomis, nepamirškite, kad tokių paslaugų teikėjai savo klientams visuomet taiko ir ridos apribojimus. Tai reiškia, kad išsinuomoję savo pasirinktą kemperį, per parą jūs galėsite nuvykti tik tam tikrą atstumą, kuris labai dažnai būna 500 km. Tokiu atveju, jei kelionės metu jūs per parą nukaksite daugiau nei nuomos sutartyje nustatytą kilometrų skaičių, turėsite už tai sumokėti papildomai. Dėl šios priežasties visuomet yra rekomenduojama sudaryti savo kelionės planą, numatyti pagrindinius sustojimus nakvynei ir poilsiui bei įvertinti, kiek iš tikrųjų truks jūsų kelionė kemperiu.

Nepamirškite, kad kemperis nėra tas pats, kas lengvasis automobilis

Net jei jūs esate puikūs vairuotojai ir įprastai nesusiduriate su jokiais sunkumais vairuodami lengvąjį automobilį, turite suprasti, kad kemperis yra gerokai didesnių gabaritų ir pasižymintis didesniu svoriu. Tai nėra tas pats, kas valdyti lengvąją transporto priemonę. Todėl prieš nuspręsdami, kurį kemperio modelį jums būtų verta išsinuomoti, visuomet galite nuvykti į pasirinktos bendrovės filialą ir praktiškai išbandyti jums patinkantį kemperį. Jei vairuodami pasirinktą kemperį jūs jausitės pakankamai komfortiškai, tai gali būti tinkamas pasirinkimas jūsų kelionei. Tuo tarpu prieš leisdamiesi į ilgesnį kelią, taip pat pasistenkite apsiprasti prie naujos transporto priemonės, suteikiant sau daugiau pasitikėjimo savo jėgomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *