Funkcinė baldų furnitūra – kas tai?

baldu furnitura

Jei įrenginėjate būstą ir jau galvojate apie baldus, turbūt teko girdėti apie jiems reikalingą baldų furnitūrą. Tai dekoratyvinės ar jungiamosios jų detalės, kurios yra susiję su pagrindine baldo paskirtimi. Daugiausia dėmesio žmonės skiria funkcinei baldų furnitūrai, kuri užtikrina, kad baldas bus patogus, tarnaus ilgai arba padeda jam suteikti daugiau naudingų savybių. Kokios detalės priskiriamos funkcinei baldų furnitūrai?

Bėgeliai

Į šią funkcinės baldų furnitūros grupę įeina visų tipų bėgeliai – guoliniai, plastikiniai, iš apačios montuojami, ritininiai ir t. t. Šiai grupei taip pat galima priskirti ir stalčių šonus ir kitus bėgeliams reikalingus priedus. Nuo jų priklauso, kaip jūsų baldas varstysis. Bėgeliai turi atitikti jūsų baldo dydį, dizainą, juos turi būti lengva sumontuoti.

Lankstai

Durelių lankstai – svarbiausia dalis, kuri padės joms varstytis. Į šią funkcinės baldų furnitūros grupę įeina ne tik standartiniai lankstai, bet ir tvirtinimo plokštelės, vyreliai. Juos turite atrinkti drauge su specialistais, kurie patars, koks sprendimas jūsų durims būtų pats geriausias.

Lovos furnitūra

Lova – pagrindinis jūsų miegamojo akcentas. Kad jūsų miegas būtų komfortiškas, reikėtų pasirūpinti, kad ji negirgždėtų, būtų patvari ir kokybiška. Tai užtikrinti padeda tokia baldų furnitūra kaip lovos lankstai, lystelės ir jų laikikliai, lovos rėmai ir vamzdžiai bei kiti panašūs priedai.

Pakėlimo, nuleidimo ir kiti mechanizmai

Tai skirtingo sudėtingumo ir funkcionalumo baldų furnitūra, kuri padeda baldams suteikti judesio amplitudę arba juos papildyti naujomis savybėmis. Pavyzdžiui, šalia stalo galite įrengti pakeliamą lentą arba į kėdę integruoti nedidelį staliuką rašymui. Tam jums prireiks atitinkamai sukonstruotų mechanizmų, kurie atlaikys baldo svorį ir padės jį transformuoti.

Stalo praplėtimo mechanizmai

Ši baldų furnitūra skirta stalams, kurie yra universalūs ir gali keisti savo dydį. Rinkoje galite rasti tiek medinių, tiek metalinių stalo praplėtimui skirtų dalių, kurios užtikrins puikų baldo panaudojimą.

Jei jus domina kokybiška funkcinė baldų furnitūra, tvirtinimo detalės ir individuali furnitūros detalių gamyba, rekomenduojame kreiptis į internetinę parduotuvę www.joldija.lt. Čia rasite platų prekių asortimentą, o darbuotojai suteiks konsultacijas visais rūpimais klausimais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *