Kaip parduoti namą? 3 patarimai kuriant skelbimą

nekilnojamas turtasNekilnojamojo turto tema nepaprastai aktuali daugybei žmonių. Vieni perka, kiti parduoda, treti ieško naujo būsto ar specialistų, kurie jį pastatytų. Jei turite namą, kurį ruošiatės parduoti, tikriausiai kyla įvairių klausimų. Aplankę  nekilnojamasturtas.lt dalijamės keletu patarimų, ko imtis, kad parduodamas namas sulauktų daugiau dėmesio.

Patrauklios nuotraukos – sėkmės garantas

Interneto puslapyje http://nekilnojamasturtas.lt/namai/ yra nemažai namų skelbimų. Jų sąraše matomos nuotraukos, miestai ir kainos. Jei nuotraukos nėra, tuomet tikimybė, kad interesantas paspaus mygtuką „Plačiau“, gerokai mažesnė. Didelė reikšmė teiktina ir atvaizdų patrauklumui, kokybei. Štai kokie dalykai gali atbaidyti potencialų pirkėją: prastos kokybės nuotraukos, tik viena nuotrauka, fotografuota „ne tuo kampu“. Sakote, geriau išvis nefotografuoti nekilnojamojo turto objekto (taip juk mažiau darbo)? Prisiminkite, ką neseniai minėjome, – skelbimas be atvaizdo sulaukia mažiau dėmesio.

Informatyvus, taisyklingas aprašymas sukelia daugiau pasitikėjimo

Kiekvienas skelbimas turi formą ir turinį. Forma – tai minėtosios nuotraukos. O turinys – aprašas. Puslapyje nekilnojamasturtas.lt  yra tokių skelbimų, kurių aprašai itin informatyvūs ir taisyklingi. Kokia būtų jūsų reakcija, jei ieškodami naujo būsto rastumėte tokį tekstą: „Parduodu puikej atrodanti nama pastatyta pries desim metu ir labaj geroi vietoi“? Turbūt nesuprastumėte, kas vyksta, ir kuo greičiau uždarytumėte nuorodą arba nusiųstumėte draugams pasijuokti. Taigi, drąsiai galima teigti, kad informatyvus ir taisyklingas aprašymas sukelia daugiau pasitikėjimo. Jei ruošiatės parduoti namą, nepagailėkite laiko susirašyti jo privalumų. Ir nepamirškite skyrybos ženklų bei lietuviškų raidžių.

Gyvenvietė – ne mažiau svarbu už patį pastatą

Naršant po portalą nekilnojamasturtas.lt skelbimus išryškėja viena tendencija: aprašomas ne tik būstas, bet ir aplinka. Geras susisiekimas, suremontuotas kelias, prekybos centras netoliese, gražios gamtos apsuptis – keletas pavyzdžių. Jei visai šalia yra viešojo transporto stotelė, kodėl turėtumėte šį punktą praleisti? Jei kiemas apgalvotai apželdintas, kodėl šios informacijos nepaminėjus?

Štai tokie trys patarimai gali padėti greičiau parduoti namą. Skelbimai internete – labai efektyvus būdas, bet tik tada, kai laikomasi kelių esminių taisyklių. Jų laikantis potencialūs pirkėjai pasiekiami greičiau.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *