Kaip lengvai ir greitai pasigaminti patiekalą iš vištienos?

Paskutinės minutės vištienos receptas: Pradėkite nuo šviežių vištienos šlaunelių be kaulų. Su šiuo receptu tiktų ir vištienos krūtinėlės be kaulo be odos! Nedideliame dubenyje sumaišykite visus prieskonius ir pabarstykite iš abiejų vištienos pusių. Vištieną galite kepti ant grotelių, ant tradicinės kepsninės ar net savo orkaitėje! Ši vištiena paruošta maždaug per 15–20 minučių!

Pagal receptą pagaminama 3 kilogramai vištienos, bet jei patiekiate tik mažesnei šeimai, galite sumažinti naudojamų vištienos ir prieskonių kiekį. Savaitės pradžioje pasigaminkite didelę šios vištienos partiją ir naudokite ją visą savaitę lengviems pietums ir vakarienei! Iškeptą vištieną laikykite sandariame inde šaldytuve arba šaldiklyje, kol galėsite mėgautis. Šis receptas reikalauja paprikos arba rūkytos paprikos. Jeigu patinka dūmų skonis, gaminant naudokite rūkytą papriką, bet jei norite, kad šis receptas būtų gana paprastas kasdieniam naudojimui, rekomenduojama pasilikti įprastą papriką.

Koks yra greičiausias vištienos krūtinėlės kepimo būdas? Nors yra daug skirtingų vištienos kepimo būdų, skirtų susmulkinti arba supjaustyti kubeliais, brakonieriavimas (švelniai vištienos kepimas vandenyje) yra greičiausias ir lengviausias būdas. Norėdami jį pagaminti, jums nereikia jokios kitos įrangos, išskyrus puodą. Ar galiu iškepti vištieną per 7 minutes? 7 minučių greitai kepta vištiena. Vištienos krūtinėlės yra puikus neriebių baltymų šaltinis sveikiausiam mitybos būdui. Šio greitojo metodo paslaptis yra palikti odelę gaminant. Po septynių minučių patiekalu galite mėgautis !

Kodėl mano vištiena po kepimo būna kruvina? Kepant, „purpuriniai čiulpai, tokie spalvoti dėl mioglobino, baltymo, atsakingo už deguonies kaupimąsi, patenka į mėsą“. Ši reakcija iš tikrųjų nudažo kaulą; šalia esančios mėsos spalva neišbluks, nepaisant temperatūros, kurioje ji kepama. Kodėl mano vištiena visada sausa? Taigi, trumpas atsakymas į šį  klausimą yra toks, kad jūsų vištiena yra sausa, nes jūs ją perkepate. Vienintelis būdas užtikrinti, kad vištienos krūtinėlė išliktų drėgna, yra tinkamai ją virti, o tai, deja, yra gana sunku, kadangi reikia labai stebėti kepimo laiką ir kontroliuoti kepimo temperatūrą. Vištiena internetu tai puikus būdas nusipirkti mėsos neišėjus iš namų, tiesiog užsisakote, pristato ir kepate.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *