Kaip išnuomoti turimas patalpas?

www.patalpunuoma.netNe kiekvienas nekilnojamo turto savininkas savo turimą turtą valdo efektyviai. Ir tai yra labai didelė klaida. Turtas yra kapitalas, o kapitalas turi uždirbti pinigus. Jei turite tam tikrą turtą, o jis pajamų neneša – tai didelis nuostolis. Ir nuostolis ne tik dėl negauto pelno, bet taip pat ir tiesiogiai nuostoliai, kuriuos sukuria patiriamos sąnaudos: nekilnojamo turto mokestis, komunalinės sąnaudos, remonto sąnaudos ir kitos panašios išlaidos.

Per ilgą laiką šios išlaidos sudarys gan ženklią sumą, todėl laiku ir efektyviai neišnuomotas nekilnojamas turtas bus ne tik nelabai gera investicija, bet taip pat ir sukurs ženklius nuostolius.

Taigi, vietoj pajamų nešimo, turtas jų savininkams kartais gali tapti tikru galvos skausmu. Tad ką gi daryti, jei patalpos jau ilgą laiką stovi neišnuomotos? Faktas yra vienas: kažką daryti reikia kitaip nei iki šiol. Iš esmės, gali būti tik dvi priežastys kodėl niekaip nepavyksta išnuomoti turimų patalpų:

  • Prašote per didelės kainos.
  • Nemokate to daryti.

Bet kuriuo iš šių dviejų atvejų, be profesionalų pagalbos neapsiseisite. Taip yra todėl, kad jei patys nemokate efektyviai išnuomoti patalpų, to greičiausiai nepavyks padaryti ir ateityje – reikia išmanyti ne tik rinką, bet ir šio verslo priemones bei efektyviai išnaudoti esamus kontaktus. Jei netinkamai vertinate kainą – taip pat be rinkos žinovų pagalbos neišsisuksite.

Tinkamas nuomos kainos nustatytimas – nėra labai lengva užduotis. Kiekviena nekilnojamo turto lokacija, taip pat ir kiti turto charakteristikų niuansai turi gan didelės reikšmės jo nuomos kainai. Todėl tik nuolatos rinkoje dirbantis profesionalas galės tinkamai patarti ir padėti nustatyti kainą.

Lietuvoje veikia nemažai nekilnojamo turto agentų, tačiau geriausia kreiptis į tuos, kas jau senai specializuojasi šioje rinkoje:

www.patalpunuoma.net

PatalpųNuoma.Net – daugiamečiai rinkos profesionalai, besispecializuojantys ties komercinės paskirties nekilnojamo turto nuoma, ir jei ilgą laiką nesiseka išnuomoti savo turimų patalpų – būtinai kreipkitės, ir reikalai sparčiai pajudės į priekį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *