Plastikiniai langai Kaune: 3 patarimai, kurių neduos nė vienas konsultantas

plastikiniai langaiPlastikinius langus pamėgo visi dėl jų itin gerų termozioliacinių savybių ir patrauklios kainos. Dėl to plastikiniai langai Kaune gaminami keliose įmonėse, o dar daugiau firmų užsiima jų montavimu. Pardavėjai-konsultantai dažnai apie plastikinius langus pasakoja taip, lyg jie būtų vienas iš pasaulio stebuklų. Jų tikslai aiškūs. Šiame straipsnyje norime pateikti 3 patarimus iš gamintojų, kurių paprastai nesako jokie konsultantai ir pardavėjai. O jie – labai svarbūs.

Montavimui – visi laurai

Jei langas sumontuotas nekokybiškai – jis neatliks savo funkcijų ir netarnaus ilgai, kaip „suokia“ konsultantai. Garantijos taip pat negalios. Dėl to reikia kreiptis tik į patyrusius ir sertifikuotus meistrus, pasidomėti jų naudojamomis technologijomis. Montuojant langus svarbu pažinti sieną, kurioje jie bus statomi ir parinkti tinkamiausius metodus, kurie užtikrintų idealias langų savybes. Nepakanka vien tik uždėjus gulsčiuką pastatyti langą lygiai, pripurkšti putų ir jas peiliuku vėliau apipjaustyti. Reikia pasirūpinti, kad būtų naudojamos įvairios termoizoliacinės juostos, kurios bet kokiu atveju sulaikys daugiau drėgmės ir šalčio. Technologijų yra daug ir įvairių, todėl svarbu, kad montuotojai jas išmanytų.

Įvairiaformiai langai – tokie pat sandarūs, kaip ir tradiciniai

Langai gali būti ne tik kvadrato ar stačiakampio formos. Jų būna ir trapecinių, ir trikampių, ir ovalinių, ir arkinių ir net apvalių. Aišku, tokie nestandartiniai plastikiniai langai Kaune yra gaminami kiek brangiau, nei tradiciniai, tačiau tai nereiškia, kad jie prastai laiko šaltį ar drėgmę. Juk net ir nedidelis saulės spindulių pluoštas į kambarį įneša papildomos energijos, todėl būtina išnaudoti visas įmanomas vietas, kur galima pastatyti kokybiškus langus. Akivaizdu, kad tik patyrę meistrai sugebės tinkamai sumontuoti netradicinės formos langus.

Langai – ne tik apsaugo nuo šalčio, bet ir nuo triukšmo

Konsultantai dažniausiai akcentuoja apsaugą nuo šalčio, drėgmės, tačiau labai retai arba niekada nemini langų gebėjimo apsaugoti namus nuo išorės triukšmo. Jei šalia namo eina geležinkelio bėgiai, nuolatos vyksta įvairūs renginiai, ar tiesiog intensyvus automobilių eismas, rekomenduojama rinktis kiek kitokius langus – jie apsaugos nuo triukšmo. Paprastai dedamas trigubo stiklo paketas, nors yra tekę girdėti ir apie keturgubus stiklus. Jie nepraleidžia triukšmo ir yra labai efektyvūs.

Tikimės, kad šie patarimai padės renkantis langų gamintoją, nesvarbu, ar jis Kaune ar kitame mieste.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *