Geriausi vandens filtrai minkštinimui, kurie itin greitai panaikina vandens kietumą

Vandenyje yra gausu ištirpusių mineralinių medžiagų, kurios neigiamai veikia ne tik žmogaus organizmą, bet ir kenkia įvairiems buitiniams prietaisams. Vandenyje ištirpę kalcio ir magnio junginiai sudaro bendrąjį kietumą. O šį vandens kietumą panaikina geriausi vandens filtrai. Kalcio ir magnio junginių nuosėdas galima pastebėti ant buitinių prietaisų šildymo elementų, katiluose ir kitų paviršių. Kietas vanduo kenkia visai santechnikai, vandens maišytuvams, indaplovėms, skalbimo mašinoms, boileriams. Filtrai gali būti dviejų tipų: prasiplovimas vyksta pagal laiką ir pagal pratekantį vandens kiekį. Vandens kietumui mažinti yra skirta vandens minkštinimo sistema, kuri filtruoja vandenį bei galimi įvairūs įkrovų variantai dėl vandens filtravimo. Šiame straipsnyje pristatysime geriausius vandens filtrus, kurie itin greitai panaikina vandens kietumą. Pasakysime nuo ko reikia pradėti, norint įsirengti vandens valymo filtrų sistemą.

Geriausi vandens filtrai, kurie itin greitai panaikina vandens kietumą (TOP 3)

  • Vandens minkštinimo filtras su atskiru druskos baku – patogus tuo atveju, kuomet būna problematiška su montavimo vieta, jog galima druskos baką pastatyti bet kur. Pats filtras kompaktiškas, automatinis. Kuomet yra reikalingi didesni našumai vandens filtravimui ar didesni kiekiai užpildo būna reikalinga sistema su atskiru druskos baku. Patogi ir statoma tuo atveju, kuomet montavimo vietai nėra aktualus estetinis dizainas. Prieš filtrą būtinas mechaninis filtras.
  • Kabinetinės klasės vandens minkštinimas – kabinetinės klasės vandens minkštinimo filtras, prasiplovimas pagal sunaudotą vandens kiekį nustatytu paros metu (trunka valanda, tuo metu vanduo paduodamas, tačiau nėra valomas), sistema pilnai automatinė, viskas vienoje dežutėje (tiek druskos bakas, tiek pati kolona), kas sukelia komfortą tuo, jog esant vasarai filtras nerasoja, taip pat estetinis dizainas gražesnis, kuomet yra svarbi įvados estetinė išvaizda. Prieš filtrą yra būtinas mechaninis filtras.
  • „KEMAN SOFT“ klasės vandens minkštinimo filtras – naujos kartos  minkštinimo filtras, su naujausiu diskiniu valdymo vožtuvu. Valdymo vožtuvo diskas pagamintas iš keramikos, todėl filtro vožtuvas yra patvaresnis ir ilgiau tarnauja. Filtras sunaudoja ženkliai mažiau druskos prasiplovimo stadijoms dėl valdymo vožtuvo „Up Flow“ – prasiplovimas vykdomas atvirkštine vandens srove, kas leidžia sutaupyti druskos bei vandens – filtro prasiplovimo stadijoje.

Nuo ko reikia pradėti, norint įsirengti vandens valymo filtrų sistemą?

Vienareikšmiškai – nuo nuodugnios cheminės vandens analizės. Remdamiesi šios analizės rezultatais ir atsižvelgdami į gyvenamojo būsto kriterijus, specialistai rekomenduos tinkamą sistemą.

Apibendrinant, galima teigti, jog geriausi vandens filtrai minkštinimui, kurie itin greitai panaikina vandens kietumą yra populiarūs. Juos galite įsigyti iš įmonių, kurios prekiauja būtent šiais filtrais. Turėdami vandens minkštinimo filtrus, amžiams pamirškite kietą ir žmogaus organizmui kenksmingą vandenį – mėgaukitės skaniu ir gaiviu vandens  gurkšniu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *