Boileriai pagal kainą ir tipą

boileriaiVandens šildytuvai (arba kitaip boileriai) kelia įvairių klausimų. Sugedus senam reikia įsigyti naują arba ieškoti meistrų, kurie sutvarkytų. Tai elektrinis prietaisas, kontaktuojantis su vandeniu, todėl apie mėgėjišką bandymą taisyti nėra net ką kalbėti. Taigi, arba kreipiamasi į specialistą, arba ieškoma naujo prietaiso.

Interneto svetainėje e-aquajazz.lt boileriai siūlomi tokie, kurie atitinka įvairius poreikius. Galima įsigyti kombinuotą, elektrinį, elektrinį mažo tūrio, netiesioginio šildymo. Taip pat galima įsigyti ir priedų. Pirkti internetu apsimoka dėl kelių priežasčių. Jas aptarę galėsime pakalbėti apie horizontalių ir vertikalių boilerių skirtumus.

Kaina

Vienas iš svarbių klausimų renkantis yra kaina. Ji, kaip ir daugeliu atvejų ruošiantis ką nors pirkti, atlieka nemažą vaidmenį. Na, o virtualioje erdvėje įvairios prekės neretai siūlomos kiek pigiau nei fizinėse parduotuvėse. Tema apie tai, kodėl skaičių pasaulis toks įvairus, būtų rutuliojama ilgai, tad čia į tokias diskusijas nesivelsime. Bet kainų skirtumų yra, su tuo sutiks nemažai pirkėjų.

Boileriai internete tampa palyginimo objektu. „Senovinis“ pirkimo būdas ir kainų palyginimas? Tokiu atveju reikėtų apsukti visą miestą, kol apžiūrėtumėte įvairius boilerius. Galbūt kur nors kitame miesto gale rastumėte tą pačią prekę keliais eurais pigiau. Bet čia kyla kitas klausimas. Kiek pinigų pareikalautų pati kelionė? Užtai internete boileriai gali būti apžiūrimi be papildomų išlaidų. Atveriama ne viena svetainė, susiformuoja tam tikras kontekstas. Ir net automobilio nereikia varyti iš garažo, prekės palyginamos tiesiog kompiuterio ekrane.

Pristatymas

Dėmesys kreipiamas į pristatymo sąlygas. Pavyzdžiui, iš e-aquajazz.lt boileriai ir kiti su vandeniu bei šildymu susiję įrenginiai yra pristatomi nemokamai, jei užsakymo suma yra ne mažesnė kaip 145 Eur. Be to, už prekes galima mokėti pristatymo metu. Tokios galimybės pirkėjams patinka – juk tai patogu.

Pasiūla

Palyginamos ne tik kainos ar pristatymo būdai, bet ir techniniai prekių duomenys. Svarbus kiekvienas niuansas, nes boileris perkamas kaip investicija. Ne tokia, kuri augina pinigus, o tokia, kuri leidžia patogiai naudotis vandeniu kiekvieną dieną. Todėl renkamasi atidžiai. Elektrinių vandens šildytuvų kainos minėtoje parduotuvėje e-aquajazz.lt skiriasi net keletą kartų. Kalbant konkrečiai apie elektrinių boilerių skiltį, pirkėjams pateikiami „Bosch“ ir „Dražice“ gamintojų įrenginiai. Tai pripažinti vardai, kuriuos, kaip jau supratote, galima įsigyti patogiai.

Vertikalus ar horizontalus?

Kada boileriai geriau atlieka savo funkcijas – kai yra sumontuoti vertikaliai ar horizontaliai? Vertinant pagal efektyvumą laimi vertikalūs. Horizontalūs nusileidžia, nes juose greičiau vyksta vandens apykaita. T. y. praeina mažiau laiko, kol vanduo vėl pasiekia žemesnę temperatūrą.

Efektyvumas svarbu, tačiau paprastai pasirenkamas toks prietaisas, kuris geriau įkomponuojamas į konkrečią vietą. Pirkinio tipas priklauso nuo turimos patalpos išplanavimo.

Taigi, klausimų kyla, bet atsakymai į juos randami nesunkiai. Geriau nepagailėti laiko renkantis, nes geras pasirinkimas suteiks daugiau komforto.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *