Ekskavatoriaus nuoma – reikalinga paslauga kiekvienam namui

ekskavatoriaus nuomaKiek kartų teko girdėti apie „dietą“ su kastuvais ir karučiais? Turbūt labai daug kartų… Žmonės yra įsitikinę, kad tą duobę baseinui išsikas patys, o vamzdį nuo šulinio iki pirtelės taip pat nuties kasdami beveik 2 metrų gylio tranšėją savomis rankomis. Pora dienų ir viskas, o kiek kalorijų dar sudegins!  Dažniausiai ši „dieta“ baigiasi visišku fiasko jau po pirmųjų 4-5 valandų. Po jų akivaizdžiai matyti, kad tranšėja išeina per siaura, molingas dirvožemis metro gylyje sulėtina darbus trigubai, o pasitaikęs didesnis akmuo iš viso sustabdo visai dienai…

Kai kas taip ir tvenkinį šalia namų žadėjo išsikasti… Deja, be ekskavatoriaus šia kaip be rankų. Ekskavatoriaus nuoma – puikiausias tokių problemų sprendimas. Baseiną ekskavatorius iškasa per valandą ar dvi. Tvenkinį – per dieną. Tranšėją vandentiekiui ar laidams – per keletą valandų, priklausomai nuo ilgio. Atvažiuoja, pats užvažiuoja į reikiamą vietą ir greitai iškasa. Nieko nebereikia daryti, tik žemes palyginti.

Ekskavatoriaus nuoma kainuoja ne taip jau brangiai. 20-30 eurų valandai nėra labai dideli pinigai. O darbas padaromas kur kas greičiau, nei rankomis. Ypač apsimoka daryti nedidelius darbus.

Ekskavatorių daug kas įsivaizduoja, kaip milžinišką agregatą, kurį veža ilga platforma, o ją traukia sunkiasvoris vilkikas. Tai pramoninis ekskavatorius, kurio užduotis – kasti 10-20 metrų gylio statybines duobes, valyti tvenkinius, pilti sankasas kelininkams ir tiltų statytojams. Namuose tokio tikrai nepamatysite, nes jų nuoma yra brangi, o be to ir visai netikslinga. Mažas ir kompaktiškas ekskavatorius gali praversti kur kas labiau. Jis nedidelis, telpa į prailgintą automobilio priekabą. Visa jo efektyvumo paslaptis – keičiami kaušai. Jie gali būti ir didesni ir mažesni, ir siauresni ir platesni. Tai priklauso nuo to, kiek reikia kasti. Kartais šalia kasimo reikalingi dar ir griovimo darbai. Čia ekskavatorius taip pat gali praversti. Jis pasikeičia kaušą į specialų pneumatinį plaktuką ir važiuoja skaldyti storų betono blokų ir kitų konstrukcijų.

Ekskavatoriaus nuoma su vairuotoju – viena iš populiariausių paslaugų vasaros metu. Žiemą šios paslaugos poreikis sumažėja, tačiau neišnyksta. Kai kurie statybos darbai gali būti daromi ir spaudžiant šaltukui.

Ekskavatorininko telefonas turi būti kiekvieno namų šeimininko užrašų knygelėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *