Vidaus durys – medinės ar plokštinės?

vidaus durysAtsakymo į šį klausimą ieško visi, nusprendę įsigyti vidaus duris. Kadangi dažniausiai keičiamos ar naujai montuojamos visos durys, susidaro nemaža suma. Nors mažesnė kaina ir gali padėti apsispręsti rinktis plokštines duris, tačiau reiktų atsižvelgti ir į kitus privalumus bei galimus trūkumus.

  • Kaina. Plokštinių durų kaina iš tiesų mažesnė, nei natūralaus medžio gaminių. Kai kurios jų gali būti net perpus pigesnės. Žinoma, daug kas priklauso ir nuo pasirinkto durų modelio, rankenų, užrakto mechanizmo, stiklo puošybos elementų. Vis dėlto, net ir sudėjus visus papildomus elementus, jų kaina išlieka patraukli ir prieinama.
  • Svoris. Žinoma, jog natūralaus medžio gaminiai sveria gana nemažai. Tuo tarpu plokštinės vidaus durys yra kur kas lengvesnės. Jas nesunku varstyti ir tai suteikia dar vieną privalumą, bandant apsispręsti.
  • Didesnis pasirinkimas. Medienos, tinkamos durų gamybai, pasirinkimas nėra toks didelis. Dažniausiai naudojamas uosis, ąžuolas, pušis, raudonmedis, kurie pasižymi savotišku medžio raštu bei spalva. Užtat faneruotos durys vilioja plačiu spalvų ir raštų pasirinkimu. Jos gali būti ir natūralių atspalvių, atkartoti natūralios medienos tekstūrą. Arba, priklausomai nuo fantazijos, įvairių ryškių spalvų ir raštų.
  • Greitesnė gamyba. Net užsisakius duris, pagal individualų pageidavimą, jos pagaminamos greitai, nes gamybos procesas yra kur kas paprastesnis ir greitesnis. Naudojamos naujausios gamybos technologijas leidžia duris pagaminti ne tik per labai trumpą laiką, nesumažinant kokybės, tačiau ir pasiūlyti konkurencingą kainą.
  • Garso izoliacija žinoma priklauso ne vien nuo durų. Tam įtakos turi ir taisyklingas jų sumontavimas bei apvadai, stakta. Tačiau dabar, pažangios gamybos technologijos leidžia durų gamyboje naudoti specialias medžiagas, sumažinančias triukšmą. Tokiu būdu garso izoliacija yra labai stipri.
  • Garantija suteikia saugumo jausmą ir leidžia manyti, jog faneruotos vidaus durys tikrai yra kokybiškos ir ilgaamžės.

Faneruotos durys, naujausių gamybos technologijų dėka, tikrai nenusileidžia medinėms. O vertinantys natūralius medžio masyvus nustebs, jog faneruotų durų išvaizda praktiškai nesiskiria nuo medinių nei spalva, nei raštu. Tuo tarpu yra žymiai pigesnės, lengvesnės, pasižymi puikia garso izoliacija ir plačiu pasirinkimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *