Nėra spintos, o gal joje niekas nebetelpa? Štai keletas netradicinių interjero idėjų, mėgstantiems originalumą

spintosNe paslaptis, kad moterys mėgsta puoštis ir nevengia užsukti į parduotuvę, tačiau dažnas garderobo papildymas negailestingai mažina spintos erdvę, kuri ilgainiui užsipildo. Tokiu atveju yra keletas pasirinkimų – keiskite spintą, atsikratykite senais rūbais arba pasitelkite fantaziją ir sukurkite itin originalius interjero sprendimus, kurie namams suteiks žavesio, o jūs turėsite papildomos vietos rūbų laikymui.

  • Jei manote, kad rūbai turi būti derinami prie avalynės ar tikite, kad nauja batų pora geriausias vaistas nuo blogos nuotaikos, tikėtina, kad jūsų namuose yra tiek batų ir batelių porų, kad galėtumėte suorganizuoti jų parodą. O kodėl taip ir nepadarius? Jei jūsų namuose stovi sekcija su nenaudojamais indų servizais ar taurėmis, kurias naudojate kelis kartus per metus, panaudokite ją kaip vitriną: dulkes renkančius indus sudėkite į dėžes, o sekcijos lentynas užpildykite savo batelių kolekcija. Originalu, tvarkinga ir labai funkcionalu.
  • Jūsų miegamojo lovos galvūgalis remiasi į sieną, kurią puošia mielas paveikslas? Suraskite paveikslui kitą vietą, o lovą atitraukite nuo sienos, nes ten gali būti spintos vieta!Viskas labai paprasta, prie lubų pritvirtinkite keletą metalinių stovų, ant kurių galėsite kabinti rūbus, kelias lentynėles mieloms smulkmenoms susidėti ir turėsite atvirą spintą. Tiesa, jei nesate pavyzdingai tvarkinga, ši idėja jums gali ir netikti, tokiu atveju, pasirūpinkite, kad jūsų atvirą spintą dengtų prie kambario interjero priderinta užuolaida.
  • Kitas drabužių kabyklos variantas: prie lubų pritvirtintos storos virvės, tarp kurių galų stilingai kabo skersinis, rūbams kabinti. Virves ir skersinio medžiagas derinkite prie interjero: jei mėgstate paprastumą tiks paprastų jūreiviškų virvių ir medinio skersinio sintezė, o jei pirmenybę teikiate modernumui, teks apsilankyti statybinių medžiagų parduotuvėje, ieškant metalinio troso ir aptakių formų skersinio. Beje, atminkite, kad šios spintos aukštis turi būti toks, kad jums būtų patogu pakabinti drabužius, o šie neliestų grindų.
  • Jei jūsų namuose yra niša, turite idealią vietą sukurti mados ekspertės „paveikslą“. Nišos pakraščius įrėminkite medinėmis ar kitomis prie interjero tinkančiomis lentelėmis, kad sukurtumėte paveikslo įspūdį, o nišos viduje pritvirtėkite kelias pakabas, ant kurių galėsite sukabinti rankines, vyro kaklaraiščius, skrybėles ar kitus garderobo aksesuarus.

Taigi, spintos ne visada turi būti didelės ir uždaros, tinkamai pasirinktos medžiagos ir novatoriškas požiūris gali sukurti netradicinius ir itin originalius interjero sprendimus.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *