Šiltnamio daržovės – kaip jas auginti

daržovės

Svarstote, kokios šiltnamio daržovės galėtų geriausiai augti jūsų šiltnamyje? Tačiau iki šiol jūs niekuomet nebuvote auginę jokių daržovių ir neturėjote šiltnamio? Akivaizdu, kad jei tai bus pirmasis kartas, kai jūs bandysite užsiimti sodininkyste ir daržininkyste, visa tai jums gali atrodyti kaip pernelyg keblus ir daugybės didžiulių iššūkių kupinas procesas. Tačiau, laimei, taip tikrai nėra ir šiltnamyje pasirinktas daržoves galima auginti gerokai paprasčiau nei jūs iki šiol galėjote manyti. Trumpiau tariant, viskas labai tiesiogiai priklauso nuo dirvožemio, laistymo reguliarumo ir pačių sėklų (arba sodinukų kokybės). Jei visu tuo jūs pasirūpinsite tinkamai, tuomet jums tikrai neturėtų iškilti jokių sunkumų auginant pasirinktas daržoves savo šiltnamyje. Tuo tarpu, kad viskas eitųsi dar sklandžiau, pateiksime jums kelis papildomus praktiškus patarimus.

Pirmiausia jūs turėtumėte pasidomėti, kokiame dirvožemyje geriausiai auga skirtingų rūšių daržovės. Tai galite padaryti tiek skaitydami sodininkystės tematikos literatūrą, tiek ir naudodamiesi internetu. Be to, visuomet galite apsilankyti sodo prekių parduotuvėje ir pasitarti su joje dirbančiais konsultantais.

Taip pat labai svarbu, kad jūs iš anksto nuspręstumėte, kokias daržoves jūs norėsite auginti savo naujajame šiltnamyje. Akivaizdu, kad daržovių pasirinkimas yra labai didelis. Tačiau jei jūs norėtumėte pradėti nuo to, kas įprastai yra pasirenkama dažniausiai, visuomet galite rinktis pomidorų, agurkų, saldžiųjų paprikų ir salotų auginimą. Šias daržoves auginti tikrai nėra sudėtinga. Svarbu, kad jūs užtikrintumėte, jog jos būtų pakankamai laistomos. Tuo tarpu, jei žinote, kad laistyti daržovių reguliariai negalėsite, turėtumėte labai gerai pagalvoti, kokias daržoves jums vertėtų pasirinkti. Pavyzdžiui, jei norite gardžių agurkų, reguliarus laistymas yra tiesiog būtinas, kadangi be šio svarbaus proceso jums nepavyks užauginti skanių agurkų – jie paprasčiausiai bus kartūs ir visiškai nevalgomi.

Taigi, norint pradėti daržovių auginimą šiltnamyje, visų pirma reikėtų skirti šiek tiek savo laiko, kad galėtumėte atrasti jums aktualią ir su sodininkyste bei daržininkyste susijusią informaciją. Kaip jau turbūt supratote, šiandien tokios informacijos paieška yra paprastesnė, nes galima pasinaudoti internetu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *