Satinas jūsų namams

Jauki, puri patalynė yra neatsiejama tobulo miego dalis. Per laiką bet koks audinys pradeda dėvėtis, praranda savo pradines savybes ir tenka ieškotis naujos patalynės. Populiariausi patalynės komplektai, be abejonės, yra satino audinio. Šis audimas skiriasi nuo įprastų kitų, o svarbiausia, tai visiškai natūralus, 100% medvilnės audinys.

Satino patalynės savybės

Aukščiausios rūšies satinas yra 100% medvilnės audinys – visiškai natūralus, nealergizuojantis ir tinkantis net kvėpavimo sutrikimų turintiems žmonėms. Pats satinas yra pynimas, kai verpiamoji medžiaga yra verpiama įstrižai ir labai tankiai, taip, kad sudarytų itin tvirtą, patvarų ir kokybišką audinį. Galima rasti ir sintetinio ar mišraus satino, kurie yra mažiau vertingi audiniai nei natūralios medvilnės satinas, nes greičiau dėvisi, yra mažiau pralaidūs orui. Medvilninė satino patalynė pasižymi geru oro pralaidumu, todėl su tokia patalyne naktį nesušalsite ir neperkaisite. Ji tobulai palaiko pastovią kūno temperatūrą ir leidžia mėgautis ramiu, nepertraukiamu miegu.

Satinas interjere

Švelnumas, lengvumas, purumas, kokybė ir nuostabi išvaizda – tai kas  apibūdina satiną geriausiai. Būtent išvaizda ir kokybė taip išpopuliarino satino audinį ir jis tapo plačiai naudojamas patalynėms gaminti. Dailiai atrodanti patalynė paverčia visą miegamąjį tvarkingu, o šis audinys leidžia pamiršti apie lygintuvą. Audinys turi spindesio, todėl interjero dizainerių yra ypač pamėgtas. Satino patalynės lengvai derinamos interjere, nes atrodo prabangiau nei medvilnės patalynės. Jos nesuteikia daugeliui įprasto buitinio vaizdo, nes primena šilką, tačiau tuo pačiu išlieka subtiliau blizgus ir nesiglamžantis. Šalia lengva derinti tiek veliūro, šilko audinius, tiek medvilnę, nes satino patalynė išlieka tarpinis variantas tarp itin brangių bei įprastų audinių. SAVAS home rasite kelių spalvų satino patalynių, pasižyminčių sodriomis spalvomis, tokiomis kaip tamsi šokoladinė, kad jūsų miegamasis taptu išskirtiniu.

Satino patalynės priežiūra

Šis audinys pasižymi savo lengva priežiūra. Dėka to, kad yra labai tankiai austas jis ilgai išlieka kokybiškas net po daugelio skalbimų. Satinas nėra lepus, priežiūros reikalaujantis audinys, jo nereikia lyginti, o nelyginant jį dar geriau apsaugome nuo audinio irimo. Svarbu žinoti, kad bet koks audinys yra neigiamai paveikiamas balinamųjų medžiagų bei džiovyklių, tad jomis naudotis nepatartina. Patalynę rekomenduojama skalbti 40 laipsnių temperatūroje su panašiomis spalvomis tam, kad pradinė spalva išliktų ilgai.

Satino audimas tapo tikru perversmu patalynės industrijoje. Naujos kartos kokybiška patalynė dabar yra labiausiai perkama visame pasaulyje, nes ją stebėtinai lengva prižiūrėti, o kokybė neapvylė nei vieno. Be viso to, miegamajame satino patalynė dvelks prabanga ir suteiks skoningo žavesio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *