Roletai su vaizdu

Roletai – tai šiuolaikiškos užuolaidos, kurios skiriasi tik kabinimo technologija ir medžiagomis. Užuolaidos kabinamos ant specialių gnybtukų, o roletas susisuka į vidų kaip senoviškas papiruso ritinėlis. Skiriasi ir priežiūra. Užuolaidas reikia skalbti nuolatos, o roleto priežiūra nereikalauja tiek priežiūros.

Bet gana apie tuos amžinus roletų ir užuolaidų karus. Kartais jie naudojami abu. Kai nepadeda apsauginės žaliuzės arba lauko markizės, gelbsti viduje lango esanti tradicinė užuolaida. Jei norite susipažinti su lango dangų skirtumais, tai galite padaryti ZaliuzesKaune.lt interneto svetainėje. Beje, atkreipkite dėmesį į tokį dalyką, kaip tinkleliai nuo vabzdžių, kurie būna itin populiarūs vasarą.

Langų roletai – ne visada nuobodūs. Paprastai jiems priekaištaujama, kad langai keletą metų per juos atrodo monotoniški ir nykūs. Viską galima padaryti kūrybiškai ir originaliai. Iš vidinės pusės ant roleto užklijavus tam tikrą plakatą, pasikeičia visas vaizdas. Deja, plakatą patiems gana sunku uždėti, nes bet koks popierius netinka. Roletas yra nuolat susukamas, todėl popierius greitai pradėtų trintis ir skilinėti. Taip vaizdas tik būtų sugadintas. Na nebent senovinio sutrinto plakato vaizdas „veža“…

Yra gaminami specialūs foto roletai, tik reikia išsirinkti tinkamą vaizdą. Aišku, galima juos dailinti ir flomasteriais į pagalbą pasitelkiant vaikus, tačiau reiktų paaiškinti, kad tai galima daryti tik leidus tėvams ir tiks savo kambaryje. Priešingu atveju vieną dieną rasite langų meną…

Roleto dailinimui geriausiai tinka tie roletai, kuriuos galima skalbti. Paprastai jie yra valomi drėgna kempine, tačiau jos flomasteriams valyti nepakaks.

Apklijuoti aplikacijomis taip pat nevertėtų, nes ritinėlyje, kabančiame lango viršuje vietos yra nedaug, tad sutraukti juos gali kilti problemų.

Fantazijos ir kūrybiškumo reikalauja net roletai, tačiau visada yra šeimų, kuriose gyvena kūrybingi žmonės, iš paprasčiausio pilko ar žalsvo roleto galintys padaryti kone šedevrą ir meno kūrinį. Tokios iniciatyvos yra labai gražios, nes jos retos. Foto roletai yra kur kas paprastesnė išeitis, tačiau visada yra galimybė, kad atėję į svečius pamatysite lygiai tokį patį vaizdą.

Rinkitės tik kokybiškus roletus, kad paskui netektų gailėtis. Tai labai svarbu, kai jie nėra standartinių išmatavimų.

Viena mintis apie „Roletai su vaizdu“

  1. Na, daryk tu ta vaizda kiek tik nori, realiai to vaizdo nepasidarysi. geriau graziai tureti busta pasidarysiu ir tiek, pvz. pas mane domus lumina roletai tiesiog sukuria labai idomia optine iliuzija ir visi tiesiog zavisi kaip mes taip sugalvojom ;]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *