Raudonas interjeras – tik drąsiems?

Living Room Furniture Set

Nors dažniausiai lietuviai interjero kūrimo darbus atlieka patys, tačiau vis dažniau išdrįsta bendradarbiauti su specialistais, kurių patirtis dažniausiai neįkainojama. Visiškai natūralu, kad nedirbant šioje sferoje labai sunku suvokti koks interjeras labiausiai tinka Jūsų namuose, galiausiai, kokie akcentai reikalingi, kad erdvė tikrai atrodytų puikiai ir svarbiausia – būtų išbaigtą.

Štai raudonas interjeras gali atrodyti gana gąsdinančiai, tačiau tikrai neturėtų būti. Svarbiausia rasti vietą namuose, kur raudonas interjeras tinka ir tuo pačiu atsakingai derinti akcentus bei derinti prie kitų spalvų, kad galutinis rezultatas būtų puikus.

Svarbiausia suvokti, kad raudonas interjeras nereiškia to, kad jame kiekvienas komponentas, kiekvienas iena bus raudonos spalvos. Dažniausiai raudona derinama su kita gana šviesia arba tuo pačiu neutralia spalva, tad taip pavyksta palaikyti harmoniją, kuri sukuria skoningai atrodančią, tačiau taip pat ir gana neutralią erdvę, kuri nėra per daug aktyvi, kaip kad daugelis galvoja.

Pavyzdžiui labai puikiai atrodo, kad viena siena iš keturių yra raudonos spalvos. Dažniausiai tai labai traukia akį, tačiau daugeliui žmonių – patinka. Tiesa, tinka tikrai ne visuose kambariuose. Pavyzdžiui, vaikų kambaryje raudona yra kiek per drąsi spalva, tad siūlome jos vengti. Tačiau suaugusių žmonių miegamajame tai gana neblogas pasirinkimas. Tik reikia įvertinti tai, kad tos pačios raudonos atspalviai taip pat yra labai įvairūs, tad labai ryškūs – nėra geriausias pasirinkimas.

Set of Living Room Furniture

Ypač skoningai atrodo raudonos spalvos baldai, kurie pirmiausia traukia akis savo ryškumu. Tačiau taip pat dizaineriai pastebi, kad dažniausiai šios spalvos baldai yra gana švarūs, tiksliau, ant gana sunkiai matomos dėmes, o tai irgi yra geras pasirinkimas, gera pagalba norintiems, kad namai visada atrodytų puikiai, tačiau netektų labai daug laiko skirti patalpos priežiūrai.

Svarbiausia, kad raudonas interjeras gali būti net tik dideliuose, tačiau ir mažesniuose namuose. Kiekvienas gali tokiu džiaugtis. Tik geriausia darbus palikti specialistams, kurie puikiai išmano smulkmenas, tad ir tokios spalvos interjero kūrimas – bus tikrai sėkmingas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *