Profesionalios krovinių krovos ir perkrovimo paslaugos

city road traffic man
city road traffic man
Photo by Norma Mortenson on Pexels.com

UAB „Parnasas“ teikia profesionalias krovinių krovos ir perkrovimo paslaugas. Pasirūpinsime viskuo: nuo krovinių iškrovimo, pakrovimo, perkrovimo iki krovinių supakavimo ar paskirstymo. Esame atsakinga ir patikima įmonė, teikianti profesionalias ir kokybiškas paslaugas.

Krovinių iškrovimas, pakrovimas ir perkrovimas

Mūsų komanda kasdien susiduria su įvairių krovinių krovos darbais. Iškrauname, pakrauname ar perkrauname stambius ir smulkius, sunkius ir lengvus, pavojingus ir nestandartinio dydžio krovinius. Krovinius iškrauname, pakrauname ir perkrauname iš (arba į) transporto priemonių ir iš (arba į) jūrinių konteinerių. Jeigu yra poreikis, galime krovinius perkrauti iš transporto priemonės į sandėlį.

Mechanizuota ir rankinė krovinių krova

Galime pasiūlyti tiek mechanizuotą, tiek rankinę krovinių krovą. Didelių gabaritų ar nestandartinius krovinius iškrauname, pakrauname ar perkrauname naudojant specialią, mechanizuotą techniką. Taip krovos darbai atliekami saugiai, sklandžiai ir kokybiškai.

Krovinių paskirstymas

Mūsų įmonė taip pat teikia krovinių paskirstymo paslaugas, kai kroviniai yra pristatomi, išvežiojami keliems gavėjams vieno gabenimo metu. Krovinių paskirstymo paslauga gali būti naudinga tiems, kuriems yra reikalingos kompleksinės logistikos paslaugos, dažniausiai – ilgalaikės.

Kitos su krovinių krova susijusios paslaugos

Norime, kad mūsų klientai iš mūsų komandos gautų visapusišką aptarnavimą, todėl mes taip pat galime pasirūpinti krovinių pasverimu, krovinių supakavimu ir krovinių sužymėjimu. Visus darbus atliekame laikydamiesi visų saugumo reikalavimų bei rekomendacijų, o mūsų komandoje dirba profesionalūs ir atsakingi darbuotojai, kurie į pavestas užduotis žiūri atsakingai, o iškilusius nesklandumus sprendžia greitai ir operatyviai.

Dirbame operatyviai, kokybiškai ir profesionaliai

Mūsų komanda vertina klientų pasitikėjimą mūsų įmone, todėl stengiames jų nenuvilti ir užmegzti ilgalaikį bendradarbiavimą. Mūsų darbuotojai ne tik profesionaliai ir greitai susidoroja su užduotimis ir iškilusiais nesklandumais, bet ir maloniai konsultuoja įvairiais klausimais, atsako į kilusias abejones ar dvejones. Į kiekvieną įsipareigojimą žiūrime rimtai ir atsakingai, o užduotis atliekame laiku. Esame patikimi partneriai visuose logistikos procesuose, turime sukaupę ilgalaikę patirtį, todėl užtikriname kokybiškas, greitas ir sklandžias krovinių iškrovimo, pakrovimo ir perkrovimo paslaugas. Mūsų tikslas – išgirsti kiekvieno kliento norus, pageidavimus ir juos įgyvendinti. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *