Pakeliamų garažo vartų techniniai duomenys komerciniams pastatams

Pakeliami garažo vartai yra itin populiarūs ir plačiai naudojami ne tik privačiuose namuose, tačiau ir pramoniniuose pastatuose. Pastatai, kuriuose naudojami pramoniniai vartai, gali būti įvairios paskirties – automobilių servisas, sandėliavimo patalpos, prekybos centras ir kt.

Tiesa, šių garažo vartų techniniai duomenys yra kiek skirtingi nuo buitinių, kadangi skiriasi jų dydis bei naudojimo intensyvumas. Paprastai pramoninių vartų konstrukcija ir komplektuojančios detalės yra atitinkamai pritaikytos intensyvesniam eksploatavimui. Šiuos skirtumus trumpai apžvelkime.

Pakeliamų sekcinių vartų komplektaciją sudaro uždaro kontūro segmentai, vartų sąrama, darbo ciklai (spyruoklės) bei vartų kreipiančiosios. Vienas iš pagrindinių pramoninių vartų skirtumas – vartų sąrama, kuri turi būti ne mažiau 150 mm. Jiems yra būtinas sąraminis aukštis, nuo kurio priklauso vartų pakėlimo tipas, kuris gali būti standartinis, sužemintas, paaukštintas arba vertikalus.

Dar vienas iš svarbių elementų – tai darbo ciklus užtikrinančios spyruoklės. Pramoniniams vartams naudojamos sukimosi spyruoklės, kurių diametras siekia nuo 50 mm iki maždaug 150 mm. Jų atidarymo uždarymo ciklų skaičius gali siekti nuo 25 tūkst. ir daugiau, išskirtinais atvejais gali siekti daugiau nei 100 tūkst. Tuo tarpu buitiniams naudojamos kitokios konstrukcijos spyruoklės – tempimo, kurių ilgaamžiškumas taip pat siekia 25-50 tūkst. atidarymo ciklų. Tiek vienos, tiek kitos spyruoklės yra apsaugotos nuo trūkimo ir lūžių.

Na ir trečias elementas, kurio techninius duomenis verta paminėti – tai vartų kreipiančiosios, kurių storis siekia 2 mm ir yra per 0,5 mm storesnės nei buitinių vartų. Tai vientisa detalė be jokių sujungimų, todėl yra visiškai atspari korozijai ir žymiai atsparesnė bet kokiems mechaniniams pažeidimams.

Norėdami daugiau sužinoti apie pramoninius vartus, jų specifikacijas ir techninius duomenis plačiau, kreipkitės į šios srities profesionalus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *