Našiam įmonės darbui – kokybiški biuro baldai

biuro baldaiNemaža dalis įmonių vadovų yra suinteresuoti tik į sėkmingus darbo rezultatus, tačiau pamiršta, kad produktyvų komandos darbą lemia galybė faktorių. Vienas jų – biuro baldai. Tiesa, iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti keista, kaip baldai gali daryti įtaką darbuotojų emocinei ir psichologinei savijautai bei susikoncentravimui ties konkrečia užduotimi, tačiau Amerikoje atliktų mokslinių tyrimų rezultatai parodė, kad kolektyvas, dirbantis patogiai ir praktiškai suprojektuotame ofise, greičiau ir kokybiškiau atlieka jiems pavestas užduotis. Taigi, kokius biuro baldus rinktis, kad jūsų darbuotojai ofise jaustųsi patogiai?

Rinkdamiesi baldus namams, dažniausiai atkreipiame dėmesį į jų kokybę, praktiškumą ir estetinę išvaizdą. Lygiai ta pati taisyklė galioja ir apstatant biurą. Biuro baldai – ne vieta, kurioje reiktų taupyti, juk kokybė niekada nekainuoja pigiai. Kokybiški baldai gali tarnauti ne vienerius metus, jūsų neerzins traškantys stalo stalčiai ar klibanti kėdės koja. Tuo tarpu, jei rinksitės pigius baldus, tikėtina, kad turėsite dalį savo laiko skirti broko šalinimui, o tai reiškia ne tik sutrikdytą darbo dieną, bet ir papildomas išlaidas.

Darbo aplinka turi neblaškyti, todėl apstatant biurą, reikia gerai pagalvoti, kokių baldų jums reikės. Rinkitės tik tuos, kurie yra būtini efektyviam darbui, nes apkrauta patalpa blaško darbuotojus ir apsunkina jų darbą. Kita vertus, jei norite sukurti šiuolaikišką ir modernų biurą, nepamirškite išskirti poilsio ar apmąstymo zonos, kurioje darbuotojai gali patogiai atsisėsti ant fotelio ar sėdmaišio bei apgalvoti tolimesnę savo darbų strategiją.

Be to, svarbu nepamiršti, kad darbo našumą lemia ir spalvų harmonija, todėl biuro baldai, interjero detalės ir sienos tarpusavyje turėtų derėti bei patraukliai atrodyti. Vertėtų vengti ryškių, dėmesį blaškančių spalvų. Puikus klasikinis derinys: švelnių, pastelinių spalvų sienos ir keliais tonais tamsesni baldai. Visgi, reikia atminti, kad ant itin tamsių spalvų ar stiklinių baldų puikiai matosi visos dulkės ar pažeidimai, todėl vertėtų neskubėti ir paieškoti „aukso viduriuko“.

Ir galiausiai, biuro kėdės – tai svarbiausias biuro baldas, juk ant jų darbuotojai praleidžia daugiausiai laiko, todėl jos turi būti patogios ir universalios. Paprasčiau tariant, darbuotojui turi būti sudaryta galimybė pasireguliuoti kėdės aukštį, atlošo padėti pagal savo individualius poreikius.

Taigi, biuro baldai bei sukurta atmosfera turi išties didelę įtaką jūsų darbuotojų savijautai, o tuo pačiu ir sėkmingiems darbo rezultatams. Tad, svarbu viską apgalvoti iki mažiausių smulkmenų. Sėkmės!

 

 

 

.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *